preloader

Kurdeleyle Yapabileceğiniz Saç Modelleri

01.04.2024
Kurdeleyle Yapabileceğiniz Saç Modelleri

Yazı Boyutu:

Kurdeleler hayatımıza saç aksesuarı olarak gösterişli bir geri dönüş yaptı. Her stile uygun bu yeni trendi sizin için ele aldık!

Saç kurdeleleri hepimizin hayatına dönem dönem girmiş bir saç aksesuarı olarak günümüze de iddialı bir giriş yaptılar ve trendin tepesine oturdular. İster parti görünümüzü tamamlamak için, ister günlük tarzınıza elegant ve eğlenceli bir detay katmak için kullanın, kurdeleler hayatımıza bu sezon çok renk katacağa benziyor. En güzeli de saç aksesuarı olarak hayatınıza ekleyeceğiniz bu trendi romantik bir tarzdan gotik bir tarza kadar her görünüm için kullanabilirsiniz. SS24 Dior ve Chanel Couture podyumlarından ünlülerin kırmızı halı görünümlerine kadar her yerde karşımıza çıkan bu aksesuarı günlük hayatınıza taşıyarak tarzınıza gösterişli bir dokunuş katmanın yollarını inceledik!

At kuyruğu

Kurdeleyle Yapabileceğiniz Saç Modelleri

Tepeden topladığınız jel bitişli at kuyruğunuzun üzerine iliştireceğiniz kurdeleniz ile bu trendinin gözde görünümlerinden birini yakalayabilirsiniz. İster saten ister kadife kurdele kullanarak yaratacağınız kombininiz en sade görünümünüze bile hava katacak.

Romantik bir görünüm

Klasik prenses görünümlerinden vazgeçemeyenlerdenseniz yukarıda yarım topladığınız saçlarınızın tepesine takacağınız kurdeleniz ile romantik ve zarif bir görünüm yakalayabilirsiniz. Bu stile elegant bir dokunuş eklemek için ise önde yüzünüzü çevreleyecek saç tutamları bırakmayı deneyebilirsiniz.

Kurdeleyle Yapabileceğiniz Saç Modelleri

Yandan ayrılmış saçlar

Kurdeleyle Yapabileceğiniz Saç Modelleri

Saçlarınızı yandan ayırarak kullanmayı tercih edenlerdenseniz kurdelenizi yandan ayırdığınız saçları bir tarafta tutturmak için kullanabilirsiniz. Bu tarz ile sofistike ve feminen bir görünüm yaratarak imza stilinizi oluşturabilirsiniz. Üstelik bu model hem dalgalı hem de düz saçlar için harika bir seçenek!

Görsel: @florencepugh

Gotik saçlar

Hacim vererek açık bıraktığınız saçlarınıza arkadan hafifçe tutturulmuş bir kurdele takın. Bu görünüm kurdele trendini kullanırken gotik tarzından da ödün vermek istemeyen kadınlar için yaratılmış! Bu model ile çabasız, dağınık ama düşünülmüş bir tarz yakalamış olacaksınız.

Kurdeleyle Yapabileceğiniz Saç Modelleri

Balerin topuzu

Kurdeleyle Yapabileceğiniz Saç Modelleri

Tepede topladığınız balerin topuzunuzu da kurdele trendine dahil edebilirsiniz! Kurdelenizi ister topuzunuzun tepesine ister altına iliştirin. Her iki model ile de kurdele trendini farklı bir yorumla günlük görünümünüze katmak mümkün.

Görsel: @sarahjessicaparker

Minimal örgüler

Daha minimal bir tarz tercih edenlerdenseniz arkada yapacağınız düz örgünüzün ucuna bir kurdele ekleyerek klasik tarza hareket kazandırabilirsiniz. Günümüz trendine klasik bir yorum katarak sofistike bir görünüm yakalamak isterseniz bu yorum sizin için güzel bir seçenek olabilir.

Görsel: @jennychohair

Kurdeleyle Yapabileceğiniz Saç Modelleri

Kurdele Modelleri

Ürün Önerileri

Moroccanoil

Hacimli bir görünüm için

Brume Volume

+ satın al

Tangle Teezer

Pürüzsüz bir görünüm için

Saç Fırçası

+ satın al

Aveda

Şekli korumak için

Onarım ve Şekillendirme Kremi

+ satın al

Sol de Janerio

Elektriklenmeyi önlemek için

Saç Kremi

+ satın al

Sachajuan

Kıvırcık saçlar için

Kérastase

Parlak görünüm için

Hazal Aktan
Hazal Aktan Tüm Yazıları