preloader

En İyi Yeni Nesil Göz Çevresi Kremleri

07.06.2022
En İyi Yeni Nesil Göz Çevresi Kremleri

Yazı Boyutu:

Serinletici etkili masaj aplikatörleri ve yenilikçi anti-aging formülleriyle bu yeni nesil göz kremleri gözlerinizin ışıltısını ortaya çıkaracak! En iyi göz çevresi kremlerini keşfedin.

Yoksa siz hala göz çevresi kreminizi parmaklarınızla mı uyguluyorsunuz? Son birkaç sene içinde lanse edilen göz çevresi kremlerinin çoğu masaj aplikatörlü olarak karşımıza çıkıyor. Elbette bunun bir nedeni var; serinletici etkili masaj başlıkları göz çevresini uyararak mikrosirkülasyonu düzenliyor, lenfatik dolaşımı destekliyor. Bu da göz çevresine enerji veriyor, ürün içeriklerinin faydalarının daha çabuk etki etmesini sağlıyor, göz altı morluklarını gideriyor, kişiyi daha genç, aydınlıkve dinlenmiş görünen bir göz çevresine kavuşturuyor. Sizin için seçtiğimiz bu göz kremlerinin tek özelliği uygulama başlıkları değil elbette; son teknolojilerle geliştirilen patentli formülleriyle her biri güçlü anti-aging etkiye sahip. Yorgun göz çevrenizi onlarla canlandırın ve göz çevresi kırışıklıklarının önüne geçin.

DAHA CANLI BAKIŞLAR – La Mer The Eye Concentrate Treatment

En İyi Yeni Nesil Göz Çevresi Kremleri

Sağladığı enerjilerle bilinen doğal manyetik bir mineral olan hematit yönünden zengin konsantre formül, La Mer’in diğer bütün ürünleri gibi cildi iyileştirici güce sahip. Anında mikro dolaşımı düzelten özel olarak geliştirilmiş gümüş başlıklı spatulasıyla uygulanan krem, koyu halkaların belirgin şekilde azalmasını sağlarken kırışıklıkları da dolduruyor.

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Global Anti-Aging Cell Powder

En İyi Yeni Nesil Göz Çevresi Kremleri

Yeni güne dinlenmiş gözlerle başlamak için anında göz çevresinde rahatlama ve aydınlanma etkisi sunan yorgunluk karşıtı krem, serinletici masaj aplikatörüyle göz çevresini yeniden canlandırıyor. Cildin sıkılaşmasına, kırışıklıkların ve göz altı şişliklerinin azalmasına yardımcı olan ürün, koyu halka görünümünü azaltıyor.

Darphin Ideal Resource Anti-Dark Circle Eye Illuminator

En İyi Yeni Nesil Göz Çevresi Kremleri

İçeriğindeki yeşil çay ekstresi, kafein ve C vitaminiyle göz çevresindeki koyu halkaların ve ince çizgilerin görünümünün azalmasını sağlayan krem, hafif renk veren yatıştırıcı ve nemlendirici formülüyle de ideal bir makyaj bazı. Metalik ucunun rahatlatıcı masajı sayesinde dolaşımı artırarak zamanla göz çevresinin daha aydınlık, parlak ve genç bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor.

Dermalogica Stress Positive Eye Lift

En İyi Yeni Nesil Göz Çevresi Kremleri

Dermalogica’nın stresin göz çevresindeki etkilerini azaltmayı amaçlayarak geliştirdiği bu yeni bakım ürünü, içerdiği yabani indigo tohumu, deniz suyu, fermente maya ve hiyalüronik asitle torbalanmayı ve koyu renk halkaları azaltırken, göz çevresini aydınlatmaya, sıkılaştırmaya ve cilt bariyerini güçlendirmeye yardımcı oluyor. Serinletici masaj aplikatörü sayesinde göz çevresine anında enerjik bir görünüm kazandıran ürünün etkisini artırmak için 3 adımdan oluşan özel Dermalogica masaj tekniğiyle uygulanması öneriliyor.

Teoxane [R II] Eyes RHA Advanced Eye Contour

En İyi Yeni Nesil Göz Çevresi Kremleri

Patentli hiyalüronik asit mikro küreleriyle göz çevresini neme doyuran krem, bölgedeki ifade çizgileri, kaz ayakları, şişlik, halkalanma ve morlukların giderilmesine yardımcı oluyor. Kolajene hasar veren enzimlerin etkinliğini engelleyerek kolajen ağının sıkılığını korumasını desteklemenin yanı sıra, yeni kırışıklıkların oluşmasını da yavaşlatıyor. Buzdolabında muhafaza edilerek soğuk olarak titanyum başlığıyla hafif masaj eşliğinde uygulanan ürün, göz çevresindeki kasların rahatlamasını sağlıyor.

DETOKS ÖZELLİĞİYLE YENİLİYOR – Lancome Énergie De Vie

En İyi Yeni Nesil Göz Çevresi Kremleri

Yaban mersini ve ginseng gibi içerikleriyle cildi adeta bir detoks içeceği gibi tazeleyen göz jeli, çelik bilyeli masaj aplikatörüyle göz çevresini canlandırıyor ve yorgunluk izlerini siliyor. Uygulamadan sonra ciltte serinlik hissi sağlayan ürün göz çevresini aydınlatmaya, şişlik ve ince çizgi görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor.

LÜKS DOKUYLA YOĞUN BAKIM – Chanel Sublimage La Crème Yeux

En İyi Yeni Nesil Göz Çevresi Kremleri

Özellikle hassas göz çevresi için formüle edilmiş ipeksi dokulu lüks anti-aging krem, Madagaskar’dan toplanan ‘Vanilla Planifolia’ gibi nadir bulunan etkili botanik içerikleriyle göz çevresindeki yaşlanma belirtileriyle savaşıyor. Cilde masaj aplikatörüyle uygulanan krem, göz çevresindeki kırışıklıkları, elastikiyet kaybını ve yorgunluk belirtilerini azaltırken, cilde %48 oranında daha aydınlık bir görünüm kazandırıyor.

BİTKİLERİN GÜCÜYLE AYDINLANIN – Nuxe Nuxellence Eye Area

En İyi Yeni Nesil Göz Çevresi Kremleri

Nuxe’nin sahip olduğu 10 patentle en inovatif serisi Nuxellence ailesinin yeni üyesi, hücre düzeyinde yenilenme sağlayan teknolojisiyle 4 haftada göz çevresindeki yaşlanma ve yorgunluk izlerini azaltıyor. Cilt kusurlarını flulaştıran özel dokusuyla, uygulandığı anda göz çevresini aydınlık ve pürüzsüz bir görünüme kavuşturan ürün, ışığı yansıtma özelliğine sahip altın rengi partiküller ve şeftali tonundaki rengiyle her ciltte aynı sonucu veriyor.

Elif Tuncel
Elif Tuncel Tüm Yazıları