preloader

Denizin İyileştirici Gücünden İlham Alan Crème de la Mer

21.10.2022
Denizin İyileştirici Gücünden İlham Alan Crème de la Mer

Yazı Boyutu:

Umut, azim, dikkatli çalışma ve denizin gücü ile ortaya çıkan efsanevi Crème de la Mer’in hikâyesini ve özelliklerini keşfedin.

Hikâyesi umut, azim, dikkatli çalışma ve denizin gücü ile başlayan efsanevi Crème de la Mer, gizeminin derinliklerinde ve gücünün temelindeki deniz ile sonsuza dek değişiyor ve edebiyen yeni kalmayı başarıyor. Biz de en iyi cilt bakım ürünlerinde her zaman ilk sıralarda yer alan Crème de la Mer’in hikâyesini ve denizin iyileştirici gücünü cildimize yansıtan özelliklerini sizler için bir araya getirdik.

Deniz Yosununun Hasat Edilmesi İle Başlayan Bir Yolculuk

Denizin İyileştirici Gücünden İlham Alan Crème de la Mer

Denizin iyileştirici güçlerinden ilham alan Uzay Fizikçisi Dr. Max Huber, bir laboratuvar kazasından sonra cildinin görünümünü değiştirmek için kişisel bir arayışa başladı. Sürekli yenilenme özelliği nedeniyle seçtiği deniz yosununu hasat etti ve efsanevi bir umut ve azim ile yolculuğuna başladı.

Yıllarca süren titiz çalışmalardan sonra, Dr. Huber, parçalarının toplamından çok daha büyük, zengin ve karmaşık bir fermantasyonu mükemmelleştirerek Crème de la Mer’in derin dönüşüm güçlerinin kalbindeki değerli ve besin açısından zengin olan Mucize İksir’i oluşturdu. Derinlemesine besleyici Mucize İksir, cildin sağlıklı görünümünü ve parlak ışıltısını artıran, cildin yenilenmesini sağlayan güçlü bir katalizör oldu.

Yaratıcısına Sonsuz Bağlantının Bir Parçası Olarak Damlatılan Mucize Suyu

Denizin İyileştirici Gücünden İlham Alan Crème de la Mer

Dr. Huber, deniz yosunlarının her hücresinde denizin iyileştirici gücünün bulunduğuna inanmıştır. Yıllardan beri formülü değişmeyen bu Mucizevi İksir’e şu anda da üretilirken, yaratıcısına sonsuz bağlantının bir parçası olarak küçük bir mucize suyu damlatılıyor. Böylece güçlü bir mucize iksir dozu ile aşılanmış Crème de la Mer, denizin mucizevi iyileştirici enerjilerini yakalıyor. Nem ve enerji ile kaplanan cilt, yeni bir parlaklık ve genç bir görünüm etkisiyle gözle görülür bir şekilde dönüşüyor.

Mucize İksir ve Lime Çayının İyileştirici Birlikteliği

Denizin İyileştirici Gücünden İlham Alan Crème de la Mer

Ultra zengin krem, iyileştirici bir nem sağlıyor. Kalbinde hücre yenileyici Mucize İksir ve antioksidan bakımından zengin lime çayı bulunan Crème de la Mer, günlük koruma ve enerji dolu bir onarım sağlıyor. Sürekli kullanım ile cilt sıkılaşıyor, çizgiler ve kırışıklıklar gözle görülür şekilde azalıyor ve lifting etkisi ile gençleşmiş bir görünüm ortaya çıkıyor. Her La Mer tedavisinin kalbinde yer alan, klinik olarak test edilmiş ve aynı zamanda güçlü bir tahriş önleyici olan bu hücre yenileyici iksir; cildin kendini onarabilmesi ve yeniden yapılandırabilmesi için hücreleri enerjiyle doldururken, cildi yaşlanmaya karşı savaşan bir sakinliğe de ulaştırıyor.

Mucize İksir’in ideal bir tamamlayıcısı olan lime çayı, bir antioksidan güç merkezidir ve narenciye meyvesinin en dış kabuğundaki antioksidanlardan yararlanmak için kullanılan bir aylık yavaş ekstraksiyon işleminin sonucudur.

Fermentasyon Sanatı

Denizin İyileştirici Gücünden İlham Alan Crème de la Mer

La Mer’in Mucize İksir’i, içeriklerin enerji potansiyelini ortaya çıkaran ve tescilli bir yavaş üretim sürecinin bir sonucudur. Üretim sırasında dev deniz yosunu, vitamin ve mineraller, ışık ve ses dalgalarıyla çok dikkatli bir fermantasyona tabi tutuluyor. 3-4 ay sonra ise enerji ve üstün yatıştırma özellikleri ile Mucize İksir ortaya çıkıyor.

Yaşam Gücünü Koruyan Sıvı Kristal Yapı

Denizin İyileştirici Gücünden İlham Alan Crème de la Mer

Mucize İksir, Crème de la Mer’in derinliklerinde, yaşam gücünü korumak için bir sıvı kristal yapı ile sarılmıştır. Uygulamaya hazır olunduğunda, yarı saydam Mucize İksir ısıtılarak ortaya çıkarılır. Böylece Crème’in dokusunu penetrasyon için hazırlar ve gençleştirici güçleri derinlere iner.

Canlandırıcı Bir Ritüel

Denizin İyileştirici Gücünden İlham Alan Crème de la Mer

Crème de la Mer’in gençleştirici güçlerinden en iyi şekilde yararlanmanın anahtarı ise uygulama şeklidir. Mucize İksir’i ortaya çıkarmak ve dokusunu maksimum penetrasyona dönüştürmek için aşağıdaki adımları izlemelisiniz:

1. Adım: Spatula yardımıyla ürünü az miktarda alın.

2. Adım: Mucize İksir’i ortaya çıkarmak için ürün yarı saydam olana kadar parmak uçlarınız ile ısıtın.

3. Adım: Cildinize hafifçe bastırarak uygulayın ve gençleştirici güçlerin derinlere inmesine izin verin.

Nemlendiriciler İle Tanışın

Denizin İyileştirici Gücünden İlham Alan Crème de la Mer

Crème de la Mer sadece bir başlangıçtır. Hücre yenileyici Mucize İksir ve antioksidan bakımından zengin lime çayı içeren, beş farklı dokuya sahip olan formül, ince çizgileri yumuşatmak için cilde derinlemesine nem, yatıştırma ve enerji verirken cildin sağlıklı ve ışıltılı görünmesine de yardımcı olur.

The Moisturizing Sof Lotion: Hafif formdaki losyon, dengeli ve karma ciltler için idealdir.

The Moisturizing Soft Cream: Ultra yumuşak krem, dengeli ve kuru ciltler için idealdir.

The Moisturizing Matte Lotion: Hafif formdaki losyon, yağlı ciltler için idealdir.

The Moisturizing Cool Gel Cream: Hafif formdaki jel, karma ve yağlı ciltler için idealdir.

Crème de la Mer: Ultra zengin krem, daha kuru ciltler için idealdir.

*Bu içerik La Mer iş birliğinde hazırlanmıştır.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları