preloader

Bölgesel İncelmede En Etkili Yöntem: Alman Teknolojisi

13.03.2020
Bölgesel İncelmede En Etkili Yöntem: Alman Teknolojisi

Yazı Boyutu:

Merkezi Almanya’da bulunan dünyaca ünlü Weyergans Highcare firmasının selülit bakımı ve bölgesel incelme sistemini tüm cihazlarıyla birlikte Türkiye’de uygulayan ilk ve tek merkez Highcare kurucusu Şule Öztürk Kara, vücut özelliklerine göre kişiselleştirerek uyguladıkları program ve kürleri OGGUSTO’ya anlattı.

Merkezi Almanya’da bulunan dünyaca ünlü Weyergans Highcare firmasının selülit bakımı ve bölgesel incelme sistemini tüm cihazlarıyla birlikte Türkiye’de uygulayan ilk ve tek merkez Highcare bu sene sektördeki 30. yılını kutluyor. Highcare kurucusu Şule Öztürk Kara ile 30 yıldır devam eden başarısının sırrını ve her bir kişiye ve vücut özelliklerine göre kişiselleştirerek uyguladıkları program ve kürlerini sorduk.

Bölgesel İncelmede En Etkili Yöntem: Alman Teknolojisi

Bu sistemin Türkiye’de bu kadar uzun süredir, bu kadar popüler olmasını neye bağlıyorsunuz?

Türk kadınları Akdeniz kadın tipinde olduğu için genelde alt bedenle üst beden arasında en az bir beden orantısızlık bulunmaktadır. Bizler diyetin ve sporun yetersiz kaldığı durumlarda devreye girmekteyiz. Öncelikle bir ön görüşme randevusu verip, kişiyi lokal fazlalıklarından rahatsız eden bölgeyi beraber tespit edip merkezimizde ki hangi aletlerden yararlanması gerektiğine karar veriyoruz. Başarılı sonuçlarımıza istinaden yayılan kulaktan kulağa memnuniyet ile de, son 30 senedir aynı problemi deneyimleyen kişiler tarafından tercih ediliyoruz.

Biz bir güzellik salonu değiliz. Uzmanlık alanımız sadece selülit bakımı ve lokal incelmedir. Aynı zamanda Türkiye’de bu işlemi yapan tek merkez olma ünvanını taşımaktayız.

Bölgesel İncelmede En Etkili Yöntem: Alman Teknolojisi

Özellikle hangi problemlere karşı programlarınız mevcut?

Örneğin problem bacaklarda ise ; Selülit, Basen çıkıntısı, Popo Düşüklüğü, Bacak İçi Gevşekliği, Dizüstü Ödemleri ve Dolaşım Bozukluklarını hedef alıyoruz.

Eğer problem karında ise; Mide Gevşekliği, Karın Sarkmaları, Bel Kalınlığı, Kalça Çıkıntısı ve Sindirim Bozukluğunu hedefliyoruz.

Eğer problem kollarda ise; Kollardaki Selülit ve Sarkıklar için çalışıyoruz.

Aynı zamanda sırttaki fazlalıklarda için de uygulamalarımız bulunuyor.

Bütün bunların dışında selülitiniz ve lokal incelme ihtiyacınız ile beraber selülit görünümünü artıran bir kilo fazlalığınız mevcutsa; bünyemizdeki uzman Diyetisyen Yasemin Gün’ün kontrolünde, son teknolojik vücut ölçüm cihazlarıyla yağ da bize gö, kas ve su analiziniz yapılıp, kişiye özel beslenme programı düzenlenleyebiliyoruz. Diğer programlarımız diyetle birlikte uygulandığında sonuç muhteşem ve kalıcı oluyor. Burada amacımız kilo vermenin yanı sıra sağlıklı ve dengeli beslenmeyi yaşam şekli haline getirmek.

Bölgesel İncelmede En Etkili Yöntem: Alman Teknolojisi

{772503}

Uygulamalar ne sıklıkta oluyor ve sonuçlarını ne zaman gözlemleyebiliyoruz?

15 seanslık paketler, hafta da 2 ya da 3 kez gelindiğinde 5 ila 7 hafta arasında değişiyor. Problemli olan lokal fazlalıklarınızda ortalama 3 ile 6 cm arasında bir incelme, vücut dokusunda da gözle görülür bir düzelme olabiliyor. Fazla kilo probleminiz olmasa bile paket program sonunda alt beden ve üst beden orantısızlığının ortadan kalktığını gözlemleyebilirsiniz.

Paket proglamlarınız bittikten sonra ayda bir kez gelerek çok uzun yıllar formunuzu koruyabilirsiniz. Dolayısıyla her sene yeniden paket program almak zorunda kalmazsınız.

Bölgesel İncelmede En Etkili Yöntem: Alman Teknolojisi

Bu programdan faydalanması sakıncalı durumlar var mıdır?

Highcare da kullanılan aletler vücuda elektrik akımı ve ısı vermediği için hiçbir yan etkisi yoktur. Varis, kılcal damar ve dolaşım bozukluğu olanların bile rahatlıkla girebileceği bir sistemdir.

Bölgesel İncelmede En Etkili Yöntem: Alman Teknolojisi

Son olarak bölgesel incelme konusundaki tavsiyeniz nedir?

Selülit ve kilo sezonluk değildir, ama maalesef ki herkes bahar gelince son dakika bu işlerden mucizevi sonuçlar bekliyor. O yüzden bunu sezonla sınırlandırmak yerine tüm yaşantımız boyunca selülitsiz ve form da kalmak için süreklilik çok önemli. Bunu bir yaşam biçimi haline getirmeliyiz.

Bölgesel İncelmede En Etkili Yöntem: Alman Teknolojisi
Esra Er Kursan
Esra Er Kursan Tüm Yazıları