preloader

Bitkisel İçeriklerle Cildinizi Gençleştirin

Bitkisel İçeriklerle Cildinizi Gençleştirin

Yazı Boyutu:

Bitkisel içeriklerle daha sıkı, daha dolgun ve daha genç bir cilde sahip olmak mümkün! Doğal içeriklerin gücünü ve bitkisel kolajen konsantresi hakkında bilinmesi gerekenleri keşfedin.

Birçok yönden tüm canlılara mucizevi güzellikler sunan doğa, cilt bakımında da harikalar yaratıyor. Antioksidan ve kolajen yönünden zengin olan bitkisel içeriklerle sıkı ve dolgun bir cilde sahip olabilirsiniz. Genç bir cilt görünümü için takip etmeniz gereken adımları keşfedin!

Bitkisel İçeriklerin Antioksidan Gücünden Yararlanın

Bitkisel İçeriklerle Cildinizi Gençleştirin

Antioksidanlar, hücrelerimizdeki serbest radikalleri temizleyerek hücre hasarını önlemeye yardımcı olan moleküllerdir. Bu moleküller özellikle bitkisel içeriklerde çokça bulunuyor. Hem vücutta üretilen hem de dışarıdan alınan antioksidan; cildin kaybettiği elastikiyetini geri kazandırmaya yardımcı oluyor, kırışıklık görünümünü azaltıyor, cildin daha parlak, canlı ve genç bir görünüme kavuşmasını sağlıyor.

Bitkisel Kolajen Konsantresiyle Sarkmaları Önleyin

Toksinlere ve diğer zararlı etkenlere karşı bir bariyer görevi gören kolajen, yüzünüze gençlik ışıltıları sunuyor. Ancak ne yazık ki kolajenin sayısı yaş aldıkça azalıyor ve bu da cildinizin elastikiyetini kaybetmesine ve kırışıklıkların oluşmasına neden oluyor. Cildiniz ve bedeniniz için kolajen takviyesi almak istiyor ancak tercihinizi bitkisel kolajenden yana yapıyorsanız, içeriğinde bitkisel kolajen konsantresi olan cilt bakım ürünlerinden ve sebzelerden destek almalısınız.

Deneyin: Yves Rocher Lifting Végétal

Bitkisel İçeriklerle Cildinizi Gençleştirin

Cildin genç bir görünüme sahip olmasını sağlayan kolajenin, bitkisel konsantresiyle hayalinizdeki cilde sahip olabilirsiniz. Bunun için kullanmanız gereken bakım serisi; Lifting Végétal.

Yves Rocher doğadan aldığı ilhamı içeriğindeki güçlü bitkisel aktif Yaban Ajuga otunun sıra dışı gücüyle birleştirdiği yeni Lifting Végétal serisini sunuyor. Yaban Ajuga otundan elde edilen bitkisel kolajen, bitki özünü korumak için patentli, %100 doğal özümseme teknolojisiyle elde ediliyor. Yaşlanma karşıtı cilt bakımında devrim niteliğindeki yeni Lifting Végétal Serisi’nin patentli konsantre formülüyle kanıtlanmış sarkma karşıtı 3’lü etki; şekillenen yüz ovali, sıkılaşan dolgun bir cilt ve azalan kırışıklıklar. Lifting Végétal serisi ile ciltteki esneklik artıyor; kolajen ağları yeniden yapılandırılıyor, elastin sentezi uyarılıyor ve hücrelerin sıkılaşma gücü artıyor. Lifting Végétal serisi %95 doğal içeriği, doğaya ve cilde saygılı formülü ile paraben, silikon ve mineral yağ içermiyor. Üstelik geri dönüştürülebilir cam şişe ve kavanozlara ve sürdürülebilir ormanlardan elde edilen karton ambalajlara sahip.

Lifting Vegetal Sarkma Karşıtı Dolgunlaştırıcı Ultra Konsantre Serum

Serinin sabah akşam kullanılan serumu; sarkmaları toparlıyor, cildi güçlendiriyor ve anında sıkılaştırma hissi veriyor. Koruyucu ultra konsantre likit dokusu ve %98’den fazla doğal içeriğiyle cildinize saygılı bakımı sunuyor.

Bitkisel İçeriklerle Cildinizi Gençleştirin

Satın Al

Lifting Vegetal Sarkma Karşıtı Gündüz Kremi

Yaban Ajuga otundan elde edilen bitkisel kolajenle anında sonuç veren krem, nemlendirici dokusu ile ciltte güzel bir his bırakırken cildinize eşsiz bir bakım sunuyor. Hacim artışı ile dolgunlaşmış bir cilt, azalmış kırışıklıklar ve yeniden belirgin hale gelmiş yüz hatlarına kavuşturuyor.

Bitkisel İçeriklerle Cildinizi Gençleştirin

Satın Al

Lifting Vegetal Sarkma Karşıtı Dolgunlaştırıcı Likit Işıltı Bakımı

Ferahlatıcı likit dokusu ile yüz ve boyun bölgesine özel geliştirilmiş, Yaban Ajuga otundan elde edilen likit bakım; cildi dolgunlaştırıyor, parlaklığını ve ışıltısını arttırıyor. Her sabah serinin serumundan sonra uygulandığında canlılığını geri kazanmış, ışıldayan bir cilt sunuyor.

Bitkisel İçeriklerle Cildinizi Gençleştirin

Satın Al

Lifting Vegetal Sarkma Karşıtı Dolgunlaştırıcı Gece Kremi

Lifting Végétal Sarkma Karşıtı Dolgunlaştırıcı Gece Kremi, derinlemesine canlanmış, daha sıkı ve pürüzsüz bir cilt ile uyanmanızı sağlıyor. Yoğun balsam dokusu cildin kaybettiği sıklığı geri kazandırıyor ve esnekliğini geri veriyor.

Bitkisel İçeriklerle Cildinizi Gençleştirin

Satın Al

Lifting Vegetal Sarkma ve Torbalanma Karşıtı Canlandırıcı Göz Kremi

Göz çevresinde oluşan koyu halkalar ve göz altı torbalarıyla savaşan canlandırıcı göz kremi ferahlatıcı ve nemlendirici jel dokusuyla ciltte güzel ve ferah bir his bırakıyor. Kullanıldığı anda aydınlık göz çevresi ve tazelenmiş bir görünüş sunan krem; şişkinlikleri azaltıyor, gözleri canlandırıyor ve kırışıkları azaltıyor.

Bitkisel İçeriklerle Cildinizi Gençleştirin

Satın Al

{772026}

Beslenmenizde Bitkisel Kolajene Yer Açın

Beslenme düzeninizde yapacağınız bazı değişiklikler ve rutininize ekleyeceğiniz bazı besinlerle cilt sağlığınızda harikalar yaratmak mümkün!

  • Cilt bakımınızı içten desteklemek için, beslenmenize koyu yeşil yapraklı sebzeleri ekleyebilirsiniz. Ispanak, semizotu, tere, roka ve maydanoz içerdiği C vitamini sayesinde, vücudunuzda kolajen üretiyor.

  • Avokado, badem, fındık gibi yağ içeren besinler de E vitamini bakımından zengindir. İçeriğindeki antioksidan ve mineraller sayesinde kolajen üretimi gerçekleşiyor ve cilt daha dolgun ve parlak görünüyor.

Bitkisel İçeriklerle Cildinizi Gençleştirin

  • Ahududu, böğürtlen, yaban mersini, elma, pancar, domates gibi kırmızı-mor meyveler, içerdikleri güçlü antioksidanlar sayesinde kolajen üretimini uyarıyor. Sabah kahvaltı veya günlük ara öğünlerinizde tercih edebileceğiniz meyveler, ışıldayan bir cilt sunuyor.

Bu içerik Yves Rocher sponsorluğunda hazırlanmıştır.

Cemre Bosnalı Zeydanlı
Cemre Bosnalı Zeydanlı
editörün tüm yazıları