preloader

Dünyanın En Büyük Yatı Nature

12.11.2017
Dünyanın En Büyük Yatı Nature

Yazı Boyutu:

Saflık ve azametin bir araya geldiği 120 metre boyundaki konsept motoryat Nature, konuklarına yepyeni bir perspektif sunuyor. Sander Sinot‘un imzasını taşıyan Nature, lüks yaşam ve denizcilik ruhunu benzersiz bir şekilde bir araya getiriyor, doğal ve yapayı göze çarpmayacak şekilde harmanlıyor. 900 metrekarelik alanıyla da denizde konfor arayanların aklını başından alıyor.

Dünyanın En Büyük Yatı Nature

{88157}

Her bir santimetre karesi büyük incelikle hesaplanarak çizilen Nature, altı yıldızlı otel ve spa özellikleri taşıyor. Bahçeyle renklendirilen, eşiz manzaraya sahip güvertesi, olağanüstü geniş ana kamarası, sadece spor salonuna ayrılan güvertesi, deniz seviyesindeki yüzme havuzu hiç kuşkusuz Nature’ı benzersiz kılan bazı özelliklerinden birkaçı.

Teknenin tasarımcısı Sander Sinot, doğal ve suni arasında mükemmel bir denge yakalamış. Tekne sahibinin kamarasındaki, en gelişmiş havalandırma ekipmanıyla birleştirilmiş kapalı bahçe bunun en iyi örneği. İçeriyi aydınlık kılan dev camlar da denizle kesintisiz bir bağlantı sağlıyor.

Altı kamarasında 18 kişiyi ağırlayabilen Nature’da pencere çerçevelerinden kapı tutamaklarına, jaluzilerden açık alanlardaki mobilyalara kadar her detay çok dikkatli bir şekilde tasarlanmış. Doğal ve yapayın buluşması konsept yatın iç tasarımına da yansıtılmış. Nature’ın iç mekanları, tekne sahibinin kaotik bir günün ardından rahatlaması için değerli taşlar, incelikle işlenmiş ahşaplar ve tamamen doğal malzemelerde donatılmış.

Şule Kaya
Şule Kaya Tüm Yazıları