preloader

Skyland İstanbul’da Bahar Dönemi Fırsatları

12.04.2019
Skyland İstanbul’da Bahar Dönemi Fırsatları

Yazı Boyutu:

Mimari niteliği ve sunduğu hizmetler ile rezidans yaşamının tüm imkanlarını cazip ödeme seçenekleri ile kullanıcıyla buluşturan Skyland İstanbul’un bahar fırsatlarını kaçırmayın.

Türkiye’nin deniz seviyesinden en yüksek rezidansları ile eşsiz bir orman manzarasına sahip Skyland İstanbul, panoramik şehir manzarasıyla da dikkat çekiyor. Bünyesinde 3 farklı rezidans seçeneği, 2 farklı ofis tipi, spor salonu ve spa bulunduruan bu eşsiz proje, yaptığı bahar kampanyasıyla alıcılara cazip ödeme imkanı sunuyor.

Skyland İstanbul’da Bahar Dönemi Fırsatları

Skyland İstanbul Rezidans Seçenekleri

Sky Residence, 1+0’dan 4+1’e kadar her ihtiyaca uygun daire seçenekleri, geniş balkonları, orman ve şehir manzarası ile öne çıkıyor. Diğer kulenin zirvesinde 8 kata yayılan Sky Premium Residence, sadece bu katlara özel giriş, resepsiyon alanı ve asansör ile 45 katlı kulede müstakil ev konforu yaşatıyor. Sky Deluxe Residence ise 10.000 metrekarelik peyzaj alanı özgün iç mimarisi, 1+1’den 4+1’e varan daire seçenekleri ile sıradışı bir yaşam alanı sunuyor. Sky Deluxe bünyesindeki 4+1 dubleks daireler, yüksek tavanlı kış bahçeleriyle yaşam alanlarını büyülüyor.

Skyland İstanbul’da Bahar Dönemi Fırsatları

Skyland İstanbul’da teknoloji, sağlık ve konfor bir arada

Rezidanslarda bulunan iklimlendirme teknolojisi, farklı mekânlara göre değişen ısı değerleri ile konforlu ve tasarruflu bir yaşam alanı sağlarken, ‘touch panel’ teknolojisi sayesinde aydınlatma ve iklimlendirme sistemleri mobil cihazlar ve bilgisayarlar aracılığıyla kontrol ve kumanda edilebiliyor. Teknolojinin imkanlarından faydalanırken, sakinlerine sağlıklı bir yaşam da vadeden projenin sosyal tesisleri bünyesinde yer alan Skyland Wellness, spa ve masaj hizmeti ile şehir yaşamının stresini atmaya yardımcı oluyor.

Skyland İstanbul’da Bahar Dönemi Fırsatları

Skyland İstanbul’dan Cazip Bahar Kampanyası

kent merkezinde konforlu ve kazançlı bir konut arayışında olan yatırımcılara avantajlı seçenekler sunan Skyland İstanbul, 0.98 faizli 120 ay 4.900 TL’den başlayan taksit seçeneği ve 0 peşinat ve 60 aya kadar 0.49 faizli alternatif bir ödeme planı sunuyor. Modern iş yaşamına dair her türlü ihtiyaca incelikli detaylarla yanıt veren Sky Office ve Sky Max Office ise bahar kampanyası dahilinde 50 ay vade farksız 9.700 TL’den başlayan fiyat avantajıyla yatırımcıyla buluşuyor.

Skyland İstanbul’da Bahar Dönemi Fırsatları

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları