preloader

Milano Moda Haftası 2023 İlkbahar/Yaz Erkek Koleksiyonları

20.06.2022
Milano Moda Haftası 2023 İlkbahar/Yaz Erkek Koleksiyonları

Yazı Boyutu:

Pandemi kısıtlamaları sonrası fiziksel olarak gerçekleşen Milano Moda Haftası’nın dikkat çeken 2023 İlkbahar/Yaz Erkek koleksiyonlarını keşfedin.

Pandeminin etkisi ile birkaç yıldır dijital ortamda gerçekleşen Milano Moda Haftası, bu yıl fiziksel olarak moda dünyasının karşısına çıktı. Dünyaca ünlü modaevlerinin Milano Moda Haftası’nda öne çıkan 2023 İlkbahar/Yaz Erkek koleksiyonlarını ve moda showlarını yakından keşfedin.

Fendi İlkbahar/Yaz 2023 Erkek Koleksiyonu

Fendi, İlkbahar/Yaz 2023 Erkek koleksiyonu ile eğlenceli bir renk cümbüşü sunuyor. Kavun renginden koyu sarıya, maviden griye kadar tüm renkleri yansıtan bir koleksiyon sunan marka, bohem seyahat ruhunu tasarımlarına aktarıyor. Erkek evreninin kalbinde yer alan duygu yüklü merak, nostalji ve yenilik kavramları arasında sınırsız bir stil keşfine çıkan koleksiyonda en dikkat çeken parçalar ise çanta tasarımları oluyor.

Emporio Armani İlkbahar/Yaz 2023 Erkek Koleksiyonu

Emporio Armani, İlkbahar/Yaz 2023 Erkek koleksiyonundaki gömlek ve pantolon tasarımları ile tatil ruhunu içimize işliyor. Yırtmaçların, kısa şortların, pileli pantolonların, jakarlı blazer ceketlerin ön plana çıktığı koleksiyonda, yaz mevsiminin hafifliği erkek giyimine aktarılıyor.

Dolce&Gabbana İlkbahar/Yaz 2023 Erkek Koleksiyonu

Dolce& Gabbana’nın İlkbahar/Yaz 2023 Erkek koleksiyonu, anahtar görünümleri ile dejavu hissi uyandırıyor. Markanın Milano Moda Haftası’nda görücüye çıkardığı koleksiyonda yer alan yırtık jean’ler, mükemmel bir dikime sahip smokin’ler, Sicilya’nın kutsal imgeleriyle süslenmiş blazer ve tişörtler, siyah dantel gömlekler ve kruvaze ceketler, modaevinin geçmiş ruhunu Z kuşağına uygun sunuyor.

Prada İlkbahar/Yaz 2023 Erkek Koleksiyonu

Miuccia Prada ve Raf Simons tarafından hazırlanan İlkbahar/Yaz 2023 Erkek koleksiyonu, enerji ve canlılığı ile gençliği çağrıştırırken aynı zamanda tazelik ve hafifliği bir araya getiriyor. Özgürce hareket etmeyi vurgulayan koleksiyonda pötikare desenler, çizgiler, dikiş ve deri detayları ön plana çıkıyor.

Moschino İlkbahar/Yaz 2023 Erkek Koleksiyonu

https://youtu.be/QlWg6zKSuR8

Markanın kreatif direktörü Jeremy Scott, esprili ve pop kültür dokunuşları yaratan İlkbahar/Yaz 2023 Erkek koleksiyonu ile Moschino’nun derinliklerine iniyor. Tebeşir görünümlerin ön plana çıktığı koleksiyonda sanatsal bir yaklaşım gözlemlenirken, modeller askeri ruhu yansıtan üniformaları ile podyumdaydı. Defilenin sonunda ise markanın kreatif direktörü Jeremy Scott, şiddetle, savaş suçlarıyla ve yıkımla yüzleşmeye hazır gerçek bir dünya generali tavrı ile haki rengi etek, tişört ve siyah postallarla podyumda yürüdü.

Giorgia Armani İlkbahar/Yaz 2023 Erkek Koleksiyonu

Giorgia Armani, koyu renklerden oluşan İlkbahar/Yaz 2023 Erkek koleksiyonu ile dikkat çekiyor. Dökümlü gömleklerin, bol pantolonların ve düşük omuzlu takım elbiselerin ön plana çıktığı koleksiyonda yer alan fular ve hasır şapka detayları 2023 yazına damga vuracağının bilgisini verdi.

Sinem Genç
Sinem Genç Tüm Yazıları