preloader

Erkek Ünlülerin Stil Analizi: Ben Affleck

09.08.2022
Erkek Ünlülerin Stil Analizi: Ben Affleck

Yazı Boyutu:

Filmlerdeki çarpıcı karakterleri ile tanınan ve Jennifer Lopez ile evliliği sonrası adından çok söz ettiren ödüllü oyuncu ve yönetmen Ben Affleck’in akıllarda kalan stilini mercek altına aldık.

Ben Affleck’in kariyerindeki dönüm noktası, 1997 yılındaki Good Will Hunting /(Can Dostum) filminde yer alması ile oldu. Bu film, Affleck’in En İyi Orijinal Senaryo Akademi Ödülü’nü kazanmasını sağladı ve onu hem yazar hem de oyuncu olarak ön plana çıkardı. Oyunculuk kariyerinde Affleck, “Armageddon”, “Pearl Harbor”, “Daredevil” ve “Batman v Superman: Dawn of Justice” gibi filmlerde başrol oynayarak film endüstrisinde lider bir oyuncu oldu. Geçtiğimiz temmuz ayında Jennifer Lopez ile evlenerek adından oldukça söz ettiren Ben Affleck, oyunculuk kariyeri dışında stili ve özel hayatıyla da yeniden gündeme geldi. Biz de ödüllü oyuncu ve yönetmen Ben Affleck’in akıllarda kalan stilini mercek altına aldık.

Oduncu Gömlekler

Oduncu gömlekler, belki de her erkeğin dolabında olan klasik parçalardan. Ben Affleck, günlük kombinlerinin vazgeçilmez parçalarından biri olan oduncu gömlekler ile oldukça sade ve sıcak bir tarz yakalıyor.

Bomber Ceketler

Ben Affleck’in kombinlerinde bomber ceketleri sıklıkla görüyoruz. Affleck, oldukça şık ve sportif olan bomber ceketleri siyah kot pantolonları ve sneakerları ile birlikte giyiyor.

Güneş Gözlükleri

Büyük camlı, geniş ve ince saplı güneş gözlükleri Ben Affleck’in stilinin tamamlayıcısı adeta. Yüz şekline uygun gözlük seçimi Ben Affleck’i biraz gizemli gösteriyor diyebiliriz.

Süet Ayakkabılar

Sneaker’lardan sonra Ben Affleck’in belki de en çok tercih ettiği modellerden biri olan süet ayakkabıları neredeyse her kombininde görüyoruz. İster günlük ister şık kombinler ile giydiği bu ayakkabılar oldukça rahat olsa gerek!

Ben Affleck’in Kırmızı Halı Stili

Golden Globe, Oscar ve BAFTA gibi ödül törenlerinde kırmızı halıda Ben Affleck sade ama şık tarzını yansıtmış. Üzerine tam oturan, yakası ve düğmeleri ipek olan bir smokin tercih etmiş.

Gömlekleri

Gömlekler Ben Affleck’in hem günlük hem de şık kombinlerinin favori ve vazgeçilmez bir parçası gibi. Chino pantolonlardan kot pantolonlara, sneaker’lardan süet ayakkabılara kadar farklı kombinler ile gömlekler Ben Affleck’in imza parçalarından biri.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları