preloader

Atelier Swarovski ve Ev Koleksiyonu

25.05.2016

Yazı Boyutu:


<h2>Atelier Swarovski ve Ev Koleksiyonu</h2>
<b><a href="https://www.swarovski.com/Web_TR/tr/index" target="_blank"><span class="il">Swarovski</span></a>, Milano Tasarım Haftası’nda yeni, lüks <span class="il">ev</span> aksesuarları <span class="il">koleksiyonu</span> <span class="il">Atelier</span> <span class="il">Swarovski</span> Home’u görücüye çıkardı. Dünyanın en iyi tasarımcılarıyla işbirlikleri yapılarak hazırlanan koleksiyondan favorilerimizi seçtik.</b>

<b>ALDO BAKKER, Kristal Vazo</b>

Mermer ve kristali bir araya getirerek vazo tasarlayan Hollandalı tasarımcı, Swarovski ile ilk kez işbirliği yapmış. Göz alıcı vazonun üç farklı boyu bulunuyor.

<b>DANIEL LIBESKIND, Mimari ve Şehir</b>

Polonya doğumlu, Amerikalı mimar Daniel Libeskind, Atelier Swarovski Home için tasarladığı mermer ve kristal satrançtaki her bir parça için mimarisini yaptığı binalardan ilham almış. Satranç tahtasındaysa New York ve Milano haritaları yer alıyor.

<b>KIM THOMÉ, Plinth &amp; Donuts</b>

Swarovski ile ilk kez geçen yıl işbirliği yapan tasarımcı, Plinth adlı şamdanları için paslanmaz çelik ve kristal kullanmış. Donuts adlı avuç içi boyunda olan şamdanlar ise sadece kristalden, her biri farklı renkte tasarlanmış.

<b>RAW EDGES, Printed</b>

Yael Mer ve Shay Alkalay tarafından kurulan Raw Edges, daha önce Cappellini, Established &amp; Sons ve Stella McCartney gibi markalarla da işbirlikleri yapmış. Swarovski için lazer kesim kristallerle masa ortasına konulabilecek çeşitli vazolar tasarlamışlar.

<b>TORD BOONTJE, Luxe Orbit</b>

2002 yılından beri Swarovski ile işbirlikleri yapan Hollandalı tasarımcı, Atelier Swarovski Home için şarap soğutucu, fener ve çerezlik gibi pek çok ev aksesuarı tasarlamış. Tasarımlarında camı ve kristali bir araya getirmiş.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları