preloader

Evinizde Barista Gibi Kahve Yapmanın Yolu

14.09.2023
Evinizde Barista Gibi Kahve Yapmanın Yolu

Yazı Boyutu:

Philips LatteGo 5400 14 -17 Eylül tarihlerinde Kahve Festivali’nin yeni adresi Tersane İstanbul’da farklı kahve sunumları ve özel etkinlikleriyle kahve severlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Kahve Festivalinde Philips LatteGo 5400 Deneyimi Yaşayın!

Her yıl on binlerce katılımcıya ev sahipliği yapan İstanbul Kahve Festivali bu yıl yeni adresi olan Tersane İstanbul’da gerçekleşiyor. Festival boyunca Philips kahve makineleri deneyim alanını ziyaret eden kahve tutkunları, Türkiye’nin bir numaralı kahve makinesi olan Philips LatteGo tam otomatik espresso makineleri ile kaliteli kahve deneyimi yaşarken, sektör uzmanları ve özel konuklarla bir araya gelecek.

Geçtiğimiz dönemde Philips Ev Aletleri, şirket adını global çapta Versuni olarak değiştirdiğini duyurmuştu. Bu isim güçlü bir konspete vurgu yapıyor – EVREN. Versuni’de ev ile evren birbiri ile eşdeğer. Şirket ismi aynı zamanda UNIVERSAL kelimesine de referans veriyor. Çünkü nerede yaşarsak yaşayalım, hepimizin içinin rahat olduğu bir alana ihtiyaç duyduğumuza olan inanç şirket prensibini oluşturuyor.

Philips Etkinliklerini Keşfedin

16 Eylül Cumartesi günü 18.00- 18.45 saatlerinde, Coffee Manifesto Barista Eğitmeni Koray Erdoğdu sunumuyla gerçekleştirilecek “kendi evinin baristası ol” söyleşisiyle, profesyonel ve lezzetli kahve hazırlama konusunda pratik bilgiler paylaşılacak.

17 Eylül Pazar günü 17.00- 17.45 saatlerinde, ünlü tasarımcı Mert Çelebi rehberliğinde gerçekleşecek Philips ile Linol Baskı Atölyesi’ çalışmasıyla, katılımcılar kahve tutkusu ve sanatı bir arada deneyimleme fırsatı yakalayacak.

Son dönem raporlarına göre Türkiye’deki kahve makinesi pazarında “Tam Otomatik Espresso Makineleri” kategorisinde lider marka olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Philips LatteGo Espresso Makinesi” ürünümüz ile de tüketicilerin oylarıyla YILIN SEÇİLMİŞ ÜRÜNÜ olduk. Tüketicilerimizin deneyimiyle taçlanan bu başarımızın mutluluğunu İstanbul Kahve Festivali’nde katılımcılarla bir araya gelerek paylaşacak, keyifli anlar yaşayacağız.

Philips Ev Aletleri Türkiye Pazarlama Lideri Nil Şahinbaşoğlu

Peki 12 kahve çeşidini evinizde deneyimlemeye ne dersiniz?

Evi saran kahve kokusuyla güne başlamanın; gün içerisinde küçük bir mola verildiğinde enfes bir kahvenin tadını almanın güzelliği başka hiçbir şeyde yok. Bunun için Philips, hayattaki keyifli anları ve tutkuyu bir araya getiren kahve için kişiselleştirilmiş deneyimler sunan bir model geliştirdi. İlham veren teknolojisi ve eşsiz tasarımı ile kişiselleştirilmiş kahve lezzeti sunan Philips LatteGo 5400 tam otomatik espresso makinesi ile en lezzetli kahveleri baristalar gibi evinizde yapmanıza olanak sağlıyor.

Evinizde Barista Gibi Kahve Yapmanın Yolu

Philips LatteGo, farklı damak tadlarına sahip kahve tutkunlarına zengin bir kahve deneyimi sunuyor. Yumuşak bir espressodan köpüklü bir cappuccinoya kadar, taze çekirdekten öğütülmüş ve birbirinden lezzetli 12 farklı kahve çeşidi yapabiliyor. Sezgisel dokunmatik ekrana sahip Philips LatteGo sertlik, sıcaklık veya süt miktarı gibi kişisel damak zevklerinin kaydedilmesine olanak vererek; evde kişiselleştirilmiş bir kahve deneyimi sunuyor.

Evinizde Barista Gibi Kahve Yapmanın Yolu

LatteGo süt sistemi sayesinde yumuşacık süt köpüğü sağlayan Philips LatteGo tam otomatik espresso makineleri, yuvarlak köpürtme haznesinde süt ve havayı yüksek hızda karıştırır ve ardından da etrafa sıçratmadan doğru sıcaklıkta ve krema kıvamında bir süt köpüğü katmanı ekliyor. Su sıcaklığını 90°C ve 98°C arasında tutarken su akış hızını düzenleyerek demleme sıcaklığı ve aroma çıkarma arasında optimum bir denge yakalayan akıllı Aroma Extract sistemi nefis kahveler hazırlıyor.

Evinizde Barista Gibi Kahve Yapmanın Yolu

Şimdiye kadarki en hızlı süt temizleme sistemine sahip Philips LatteGo, damla tepsisi ve kahve öğütme haznesi bulaşık makinesinde kolayca yıkanabilir olması nedeniyle zaman tasarrufu ve hijyenik temizlik ile kullanıcılarına büyük bir kolaylık sunuyor.

Philips LatteGo 5400 ile Hayatın Tadını Artırın!

Philips markası kahvenin keyifli anlar yarattığını ve kahve içmenin insanların birbirleriyle bağlantı kurmasının önemini biliyor ve bu doğrultuda ürünler geliştiriyor. Günün başlamasına yardımcı olan ya da akşam üzeri keyifle içilen bir eşlikçi olarak kahve hayatın büyük kısmında varlık gösteriyor.

* Bu içerik Philips Ev Ürünleri işbirliği ile hazırlanmıştır.

Admin
Admin Tüm Yazıları