preloader

Zamansız Tasarıma Sahip Hediye Önerileri

04.11.2022
Zamansız Tasarıma Sahip Hediye Önerileri

Yazı Boyutu:

Zamansız tasarıma sahip hediye alternatifleriyle sevdiklerinizi mutlu etmeye ne dersiniz?

Dilerseniz özel günlerde dilerseniz de yalnızca içinizden geldiği için… Hediyeler herkesi mutlu eder. Üstelik sevdiklerimize duygularımızı ifade etmenin en güzel yollarından da biridir. Özellikle tasarım hediyeler hayatımızdaki insanların eşsizliğine harika bir övgü olur. Hem sizi hem de sevdiklerinizi mutlu edecek en güzel önerileri bir araya getirdik. Zamansız tasarıma sahip hediye alternatiflerini BMS DESIGN CENTER‘dan seçtik.

Her Mevsim Çiçek Açanlara

Hayat mottosu neşeli kalmak olan, her gittiği yerde çiçek açan sevdiklerinize parıltı katmak için Baccarat’a güvenebilirsiniz. Renklerin anlamlarına göre dilediğiniz Baccarat çiçeğini seçin ve karşılaşacağınız gülümsemeye hazır olun. Umudu ve sevgiyi simgeleyen canlı renkler tam da ona göre.

Hayvansever Sevdiklerinize

Minik dostlarımızı hepimiz çok seviyoruz! Eğer hediye almak istediğiniz kişi hayvanlara karşı tam bir dost ise onu Baccarat kuşları ile buluşturmakta geç kalmayın. Jaime Hayon tarafından tasarlanan vazolar, çiçekli ya da çiçeksiz, zamansız bir hediye alternatifi.

İşine Tutkuyla Bağlı Olanlara

İşine tutkuyla bağlı olan her karakter için masa düzeni ve çalışma ortamı çok önemlidir. Sevdiğiniz kişi, vaktinin büyük çoğunluğunu çalışma masasında geçiriyorsa bu hediyelere bayılacağına emin olabilirsiniz! Her gördüğünde sizi hatırlayacağı, ortamına sihirli dokunuş katacak objeler ya da rahat bir çalışma koltuğu harika seçenekler…

Dönüşümü Kucaklayanlara

Uçmaya hazır sevdiklerinize dönüşümü hatırlatan bir hediye almaya ne dersiniz? Herkes bilir ki hayat her zaman tekdüze ve seyrinde ilerlemez. Bize düşen ise her değişimde sevdiklerimizin yanında sıcacık bir el olmak. Evelyne Julienne tarafından Baccarat için tasarlanan bu büyüleyici kristal kelebek; sizin için değerli olan kişinin her zaman yanında olacak, şans getirecek ve sizi hatırlatacak. Dönüşümü kucaklayan karakterler için birebir!

Sizin İçin Özel Olan O Kişiye

Sevginizi anlatırken parıltılı bir simge arıyorsanız, işte buldunuz! En iyi kristalden yapılan Baccarat kalbi aşkınızın derinliğini temsil edecek. Snoopy Heart heykelcik ise hissedilen yoğun duygulara sempatiklik katıyor.

*Bu içerik BMS DESIGN CENTER iş birliğinde hazırlanmıştır.

Esra Kurtuluş
Esra Kurtuluş Tüm Yazıları