preloader

Valeron İle Gelinlere Özel Zamansız Bir Stil

31.05.2018
Valeron İle Gelinlere Özel Zamansız Bir Stil

Yazı Boyutu:

Yeni bir hayata adım atarken yatak odasında göz alıcı bir şıklık yaratmak isteyen gelinlere Valeron, sıradışı ve zarif tarzıyla öne çıkan 2018 yılı trendlerine uygun özel bir koleksiyon sunuyor. Yaşam alanları için en iyisini düşünen gelinlerin ince zevklerine hitap eden Valeron nevresim takımı ve yatak örtüleri zamansız şıklığın da temsilcisi oluyor.

Seçkin ev tekstili markası Valeron, yatak odalarında zamansız bir şıklık yaratmak isteyen gelinler için beyazın saflığını brodenin gözalıcı görünümü ile buluşturuyor. Doğallığa atıf yapan beyaz ve ekru renkli Valeron nevresim takımları, yatak odalarınızı tüm asaletiyle sararken aynı zamanda sağlıklı ve konforlu bir uyku sunuyor.

Valeron İle Gelinlere Özel Zamansız Bir Stil

Dokusunun yumuşaklığına eşlik eden desen ve brode detayları ile Valeron koleksiyonu, düğün hazırlığı içinde olan gelinlerin favori takımları arasında yerini almaya aday. Jakar ilaveli ipek ve saten kumaşların da kullanıldığı koleksiyon, yatak odalarına adeta ihtişamlı bir hava katıyor.

Banyolarda Valeron dokunuşu

Nevresim takımlarından bornoz ve havlu çeşitlerine kadar oldukça zengin ve seçkin bir ürün yelpazesi sunan Valeron, yaşamın her alanına özgün stiliyle dokunuyor. Bambu ve pamuk karışımlı bornoz ve havlu takımlarının üzerindeki özel işlemeler sıradışı bir görünüm sunarak banyolardaki şıklığı tamamlıyor.

Valeron İle Gelinlere Özel Zamansız Bir Stil


Valeron 2018 koleksiyonundaki benzersiz ve göz alıcı ürünleri daha yakından görmek ve yeni evindeki en özel yaşam alanlarını Valeron şıklığı ile süslemek isteyen gelinler, Valeron’un Zorlu Center mağazasını ziyaret edebilir.

Valeron Zorlu Center; Meydan Katı No: 147 (Raffles Arcade)

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları