preloader

Ünlü İsimlerin Yılbaşı Hediye Seçimleri

13.12.2021
Ünlü İsimlerin Yılbaşı Hediye Seçimleri

Yazı Boyutu:

Farklı sektörlerden ve alanlardan olan başarılı birbirinden özel isimler, bu sene yılbaşı hediyelerini Jumbo Türkiye’den seçti!

1947 yılından bu yana yeniliğe ve yaratıcılığa verdiği önem ile kalplerimizi fetheden Jumbo evlerimizin vazgeçilmezi… Öyle ki nesilden nesle aktarılan, özenle saklanan ve özel günlere damgasını vuran kıymetli ürünleri, yıllardır evlerimizin favori parçası olup en güzel köşelerde sergileniyor.

Özellikle yılbaşı yaklaşırken motivasyonumuzu ve neşemizi yerine getirecek bir hediye paketine hayır diyemeyeceğimiz bu dönemde ‘’Hediye Jumbo’dan alınır.’’ dedik ve birbirinden başarılı isimle bu özel projemizi gerçekleştirdik. Daima şık ve şahane hediyelerin vazgeçilmez adresi olan Jumbo ile 2022’ye güzel bir başlangıç yapabilmek için, hem kendimize hem de sevdiklerimize eşsiz parçalar seçtik. Seçimlerimizi yaparken mükemmel bir ambiyansa sahip olan Park Hyatt Istanbul, Maçka Palas’ta birbirinden güzel fotoğraf kareleri çekip bu anı ölümsüz kıldık.

Tabii bu projenin bizim ve tüm katılımcılarımız için çok büyük bir önemi daha var. Jumbo & OGGUSTO projesinde bizlerle olan tüm katılımcılarımız adına yaptığımız bağışla; desteğe ihtiyacı olan her çocuğa yardım eli uzatmayı hedefleyen Kırmızı Çocuklar Derneği’ne katkıda bulunmuş olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bu sebeple projede yer alan çok özel katılımcılarımıza, bizleri kusursuz bir şekilde misafir edip ağırlayan Park Hyatt Istanbul, Maçka Palas’a ve projeyi duyduğundan beri yanımızda olan Jumbo Türkiye‘ye çok teşekkür ediyoruz…

Ünlü İsimlerin Yılbaşı Hediye Seçimleri

“Yılbaşı yaklaşmışken Jumbo’dan kendime ve sevdiklerime çok güzel parçalar seçtim. Jumbo’nun gümüş çerezlikleri, servisliği ve altın renkli french pressi benim favorim oldu.Böylece sevdiklerimle keyifli dakiklar geçirirken en sevdiğimiz atırştımalıkları da yiyeceğiz. ”
ASLI SAN BİLGİN

Ünlü İsimlerin Yılbaşı Hediye Seçimleri

“Sabah rutinimin vazgeçilmezlerinden biri kahve içmek. Bunun için kendime Jumbo’dan altın ve beyaz renklerinde çok güzel bir kahve seti aldım. Benim gibi güne türk kahvesiyle başlayanlara tavsiye ediyorum.”
AYŞEGÜL HOTİÇ

Ünlü İsimlerin Yılbaşı Hediye Seçimleri

“Şu hayatta güzel anlar biriktirmek çok değerli. Bu armağanı da mutlu anlar biriktirdiğim bir dostum için Jumbo’dan seçtim. Keyifli sohbetlerimize eşlik edecek. Herkese sağlık, huzur ve bereketli bir yıl dilerim.”
ELİF ERGU DEMİRAL

Ünlü İsimlerin Yılbaşı Hediye Seçimleri“2022’nin herkese bereketli bir yıl olmasını diliyorum. Bunun için Jumbo’dan seçtiğim ürünleri narla birleştirdiğim bir sofra hazırladım ve seçtiğim gümüş gondola birbirinden güzel meyveleri yerleştirdim.”
GÜL AĞIŞ

Ünlü İsimlerin Yılbaşı Hediye Seçimleri

Bir kahvenin kırk yıl hatırı var diyerek, Jumbo’ dan bu sene yılbaşı için ekose desenleri olan kırmızı bir fincan setini seçtim. Annemle karşılıklı umarım daha uzun yıllar kahve içeriz.”
NİYAZİ ERDOĞAN

Ünlü İsimlerin Yılbaşı Hediye Seçimleri

Jumbo’dan bu ürünleri kendim için yılbaşı hediyesi olarak seçtim. 2022’nin keyifli mutlu geçmesi için güzel bir karaf ve güzel bardaklarla sevdiğim şarapları içeceğim.
OĞUL TÜRKKAN

Ünlü İsimlerin Yılbaşı Hediye Seçimleri

31 yıldır iş ortağım ve tam bir türk kahvesi düşkünü olan Yakup için altın ve beyaz renkli bir türk kahvesi takımı aldım. Umarım Jumbo’nun bu güzel takımıyla kahvelerini keyifle içer.
ÖNER EVEZ

Ünlü İsimlerin Yılbaşı Hediye Seçimleri

“Sofra hazırlamak, lezzetleri güzel ve estetik şekilde sunmak benim en sevdiğim hobilerimden. Bu sene sevdiklerimle keyifli yemekler yemek için sofralarımın vazgeçilmezi Jumbo’dan, siyah çizgilerin ön plana çıktığı şık bir yemek takımı seçtim.
ÖZLEM GÜSAR

Ünlü İsimlerin Yılbaşı Hediye Seçimleri

“Bu sene Jumbo’ dan, yılbaşı 5 çayı için arkadaşlarıma çok güzel bir sofra hazırladım. Herkes için rengarenk ve tatlı bir yıl geçmesi için ürünlere renkli macaronlar yerleştirdim.
ÖZLEM YILMAZ

Ünlü İsimlerin Yılbaşı Hediye Seçimleri

Her sene dostlarıma ve aileme yeni yıl sofrası kurmak benim için bir zevk. Bunun için Jumbo’dan yılbaşı soframa şık bir dokunuş katacak bu harika gümüş çatal bıçak takımını aldım.
SİMAY BÜLBÜL

Ünlü İsimlerin Yılbaşı Hediye Seçimleri

“Spor yapmak benim için bir tutku. Bu yüzden Jumbo 2022 koleksiyonundan kendime siyah bir kahve takımı seçtim. Böylece spor sonrası yağ yakıcı özelliği olan kahvemi bu ürünlerle keyifle içeceğim.
SİNEM GÜVEN

Ünlü İsimlerin Yılbaşı Hediye Seçimleri

“Bu seneki hediyemi kendim için Jumbo’dan seçtim. Günümüzde popüler olan 3. nesil kahve demleme yöntemini denemek için çok güzel bir chemex, kahve öğütücüsü ve cam kupa aldım.
TAMER YILMAZ

Mekan: Park Hyatt İstanbul, Maçka Palas
Fotoğraflar: Kadir Arslan
Video: Aydın Aydın
Saç Tasarım: Hüseyin Çavdar & Ahmet Türkibiş
Makyaj: Sultan Bilmez, YSL ürünleriyle

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları