preloader

Yeni Nesil Temizlik Deneyimi: Islak ve Kuru Kablosuz Dikey Süpürge

07.09.2023
Yeni Nesil Temizlik Deneyimi: Islak ve Kuru Kablosuz Dikey Süpürge

Yazı Boyutu:

Pratik kullanım sağlayan dikey süpürgeler arasından özellikleriyle öne çıkan bir model var. Kablosuz tasarlanan Philips AquaTrio dikey süpürge hem ıslak hem de kuru temizlik için kullanılabiliyor.

Philips AquaTrio Kablosuz Dik Süpürge benzersiz AquaSpin teknolojisi sayesinde zeminleri ıslak süpürerek, toz, kir ve sıvıları derinlemesine temizliyor. Philips AquaTrio Kablosuz Islak ve Kuru Elektrikli Süpürge 9000 Serisi, 3 farklı temizleme seçeneğine sahip: ıslak ve kuru temizleme, yalnızca kuru temizleme ve çıkarılabilir el ünitesi. AquaSpin teknolojisine sahip tek kablosuz ıslak ve kuru elektrikli süpürge olan ürün, sert zeminlerinizi süpürürken gerçek anlamda detaylı bir mop ile silme işlemi de yapıyor; çeşitli kirleri toplayarak tozu, kiri tek seferde hapsediyor. Sürekli temiz su akışı ve 2 adet ultra yumuşak mikrofiber Power Brush fırçaları yüksek hızda dönerek zemininizin her noktasının sadece temiz suyla hijyenik bir şekilde temizlenmesini sağlıyor.

Gelişen Teknoloji ile Kendinize Daha Çok Zaman Ayırın

Yeni Nesil Temizlik Deneyimi: Islak ve Kuru Kablosuz Dikey Süpürge

Philips Ev Aletleri tüketicilerinin hayatlarına ilham veren birçok teknolojiyi ilk defa onlarla buluşturarak; evlerindeki hayatlarını yeniden şekillendiriyor. Bu kapsamda evlerdeki temizlik anlayışına yeni bir boyut katan yüksek performanslı süpürgeler, tüketicilerin zemin temizliğini dert etmeden aile ve dostlarıyla birlikte olmanın keyfini çıkartmalarını sağlıyor. Philips AquaTrio Kablosuz Islak ve Kuru Elektrikli Süpürge 9000 Serisi iş ve günlük yaşantıyı kolaylaştırırken; aileniz, evcil hayvanlarınız ve misafirleriniz için daha konforlu ve temiz bir alan yaratmanızı sağlamayı amaçlıyor. Aqua Diffusion System sayesinde, ayrı bir hazneden zemine sürekli temiz su akışı sayesinde zeminin her bir noktası temiz su kullanılarak kesintisiz şekilde temizleniyor. Islak ve kuru temizleme seçeneğine ek olarak, Philips AquaTrio Kablosuz, daha fazla kolaylık sağlamak için sadece kuru süpürme ve çıkarılabilir el ünitesi seçeneklerini de sunuyor.

Her ne kadar bir çoğumuz daha temiz bir evi tercih etsek de zamanımızı temizlik yerine daha keyifli şeylere ayırmayı seçiyoruz. Philips Ev Aletleri’nde tüketicilerimizi dinliyor ve onlar için hayatı kolaylaştıran anlamlı inovasyonlar geliştiriyoruz. Philips AquaTrio, tüketicilere her zemin türünü rahatlıkla ve çok daha hızlı temizlemelerini sağlayan eksiksiz** temizlik çözümünü sunuyor. Yıllar süren çalışmaların ardından, bu yeniliğin dünyanın dört bir yanındaki tüketicilere ulaşarak evlerini hızlı ve etkili bir şekilde temizlemelerine imkân sağlayacağı için çok heyecanlıyız.

Philips Ev Aletleri Orta Doğu, Türkiye, Afrika, Rusya ve Orta Asya Bölgesi
Pazarlama Direktörü Esin Karadede

Üç Etkili Temizleme Seçeneği ile Donatılmış Gelişmiş Bir Sistem

Yeni Nesil Temizlik Deneyimi: Islak ve Kuru Kablosuz Dikey Süpürge

Philips AquaTrio 9000 Serisi, üç farklı temizlik kurulumu arasında kolayca geçiş yapma seçeneğiyle her türlü zorlu kirle mücadele etmenizi sağlıyor:

1

Islak Süpürme: eşsiz AquaSpin başlık sert zeminlerinizi süpürür ve aktif olarak ıslak temizler; toz, kir, inatçı lekeler, yere dökülenler sıvılara kadarını tek seferde yok eder.

2

Gelişmiş kuru süpürme: tüm sert zeminlerinizde ve halı ve kilim gibi yumuşak zeminlerde her süpürme hareketinde toz ve kirin %98’ine kadarını yakalar.

3

Daha fazla konfor için çıkarılabilir el ünitesi: döşemeleri, rafları ve masa yüzeylerini kolaylıkla temizlerken, hızlı rötuşlar veya araç temizliği için de idealdir.

Hızla Dönen İki Fırça ile Güçlü Islak Süpürme

Yeni Nesil Temizlik Deneyimi: Islak ve Kuru Kablosuz Dikey Süpürge

Philips AquaTrio 9000 Serisi, geleneksel mop işleminin aksine, kesintisiz temiz su akışına ve patentli 2 adet yüksek hızda kendi kendini temizleyen fırçaya sahip. Bu 2 adet ultra yumuşak mikrofiber Power Fırça, çok yüksek hızda ters yönde dönerek; tozu, kiri ve sıvıları başka hiçbir kablosuz elektrikli süpürgenin yakalayamadığı şekilde yakalayarak ileri ve geri yönde temizlik yapar. Aqua Diffusion sistemi ise ayrı bir temiz su haznesi teknolojisine ve kirli su toplama özelliğine sahiptir; yani kirli suyun yayılmasını önler ve zemininizin her bir noktasının sadece temiz suyla temizlenmesini sağlar. Geride hiçbir kir kalmadığı gibi temizlik sırasında da kirler zemine yayılmaz.

Akıllı Tasarım ve Temizlik Uzmanlığı Elinizin Altında

Yeni Nesil Temizlik Deneyimi: Islak ve Kuru Kablosuz Dikey Süpürge

Philips AquaTrio 9000 Serisi, her türlü zeminde üstün manevra kabiliyeti ve alçak mobilyaların altına kolay erişim için özel olarak tasarlanmış. Başlıktaki LED ışıklar sayesinde toz ve kirler rahatlıkla tespit edilebilir. Dijital LCD akıllı ekran, size temizlik sırasında ve sonrasında ihtiyacınız olan tüm bilgileri sağlar. Pil seviyesi durumunu, temizleme modlarını kolayca görmenizi, inatçı lekeler ve yere dökülenler için ıslaklık seviyelerini ayarlamanızı sağlarken, renkli animasyonlar ve QR kodları temizleme işlemi sırasında size rehberlik eder.

Uzun ömürlü çalışma süresi sayesinde temizlik yaparken yeniden şarj etmeye gerek kalmaz. Güçlü 25,2V lityum iyon pil, ıslak ve kuru süpürme modunda tek seferde 45 dakikaya kadar çalışma süresi veya ikinci pille 90 dakikaya kadar çalışma süresi sağlar. Ayrıca, tüm cihazın yalnızca 4 dakika gibi kısa bir sürede otomatik temizlenebilmesi için bir temizlik sonrası modu da eklenmiş; bu sayede cihaz ve Power Fırçalar temizleniyor ve bir sonraki kullanımınız için hazır hale geliyor. Bunun için cihazı istasyonuna yerleştirmeniz ve autoclean programını etkinleştirmeniz yeterli.

*Bu içerik Philips Ev Aletleri iş birliğinde hazırlanmıştır.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları