preloader

Ev Düzeninde Vakit Kazandıran Yöntemler

16.07.2024
Ev Düzeninde Vakit Kazandıran Yöntemler

Yazı Boyutu:

Evinizi düzenleyip toparlarken size vakit kazandıracak pratik çözümleri bir araya getirdik.

Tüm gün yoğun bir ajandayla oradan oraya koştururken değil, evinizi toparlarken yoruluyor ve işe nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız sizin için birkaç pratik önerimiz var.

Harekete Geçin

Ev Düzeninde Vakit Kazandıran Yöntemler

Güzel ve hareketli bir müzik açın, kendinize bir fincan çay koyun, terliklerinizi giyin ve eğlenin. Evinizi düzenlemenin ve ortalığı toparlamanın vakit kaybı olduğunu düşünüyor olsanız dahi, bir kez ipleri elinizden kaçırdığınız an kendinizi içinde bulacağınız olası kargaşanın içinden çıkmanın çok daha yorucu olacağını aklınızın bir kenarına iliştirin.

Liste Yapın

Ev Düzeninde Vakit Kazandıran Yöntemler

Eskiden olsa, buzdolabınızın üzerinde her zaman bir kağıt bulundurun ve biten her şeyi o an bu kağıda not edin, derdik. Ancak hafızamızı en iyi akıllı telefonlarımızla temize çektiğimiz gerçeğini göz önünde bulundursak, cep telefonunuzun kısayollarında bir ‘Ev İçin Alınacaklar’ listesi oluşturun. Siz markete gidemeyecek olsanız dahi eksikler için yolu oradan geçecek bir aile bireyi mutlaka olacaktır.

Sadeleşin ve Gözden Çıkarın

Ev Düzeninde Vakit Kazandıran Yöntemler

Ev işi yaparken zamanın yüzde 40’ı, artık kullanılmayan eşyalar için harcanıyor; giyilmediği halde gardıropta yer kapladığı için yerine bir türlü asılamayan diğer kıyafetler, içi boş duran kutular, bir köşeye istiflenmiş biblolar… Eğer zamanınızı verimli kullanmak istiyorsanız öncelikle sadeleşmelisiniz. Evinizdeki kullanmadığınız eşyaları ayırmak; işe yaramayanları geri dönüştürmek ve hala kullanılabilir olanları bağışlamak, ferah bir yaşam alanı yaratmak ve o alanı düzenli tutmak için ideal çözümler.

Yaşam Alanınızı Profesyonellerle Kişiselleştirin

Ev Düzeninde Vakit Kazandıran Yöntemler

Evimiz günümüzün çoğunluğunu geçirdiğimiz, dinlendiğimiz, içinde rahat ve güvende hissettiğimiz konfor alanımız. Evimizi bir “yuva”ya dönüştüren şey ise evin alanlarında yaptığımız küçük dokunuşlar. Eski bir eşyayı dönüştürmek, ufak bir renovasyonla bir alanı kişiselleştirmek: Tadilat, boya badana, iyileştirmek ve yenilemek yaşam alanımızı yükseltirken evimize yepyeni ve taze bir enerji de kazandırıyor. Tadilat, boya badana, koltuk temizliği gibi özel ustalık gerektiren işlerde de hızlı, pratik ve profesyonel yaklaşımıyla Mr Usta yardımınıza koşuyor!

Ev Düzeninde Vakit Kazandıran Yöntemler

Kendisine özel profesyonel ekibiyle gerçekleştirdiği tesisat, tamirat, evden eve taşınma, montaj, elektrik, ev temizliği hizmetlerine banyo&mutfak renovasyonunu da ekleyen Mr Usta, garantili ve güvenilir bir hizmet sunarken müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Tasarım-uygulama veya yalnızca tasarım olarak iki ayrı şekilde renovasyon hizmeti vermeye başlayan Mr Usta; alan keşfinden proje tasarımına, yıkımdan yeniden yapım işlemlerine her adımında müşterinin onayına sunarak ilerliyor. Hizmetin dijitalleşmesini amaçladığı faaliyetlerinde, kullanıcıların usta veya herhangi bir hizmet veren araştırmasına girmeden, güvenilir ve profesyonel çözümlere hızlıca ulaşmasını sağlıyor. Bünyesindeki hizmet verenler, belirli eğitimler ve değerlendirmeler sonucunda platforma giriş yapıyor. Bu uygulama sayesinde, kullanıcılara standart bir hizmet garantisi sağlayabiliyor. Hazır paket uygulamasıyla da ek masrafların önüne geçen Mr Usta’yla, evinize istediğiniz o dokunuşu yapmanın tam zamanı!

*Bu içerik Mr Usta iş birliğinde hazırlanmıştır.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları