preloader

Binghatti Rezidansları Yaşamı Sanata Çeviriyor

24.08.2023
Binghatti Rezidansları Yaşamı Sanata Çeviriyor

Yazı Boyutu:

Dünya çapında çığır açan iki markanın iş birliği ile ortaya çıkan ve yakın zamanda satışları başlayan Dubai gayrimenkul projesi Türkiye’de görücüye çıktı.

Merkezi Dubai Binghatti’de bulunan Burj Binghatti Jacob & Co. Residences ve Bugatti Residences by Binghatti büyük görüyor! Binghatti, 31 Ağustos’a kadar, zarif lüks yaşamın uzmanlarını, Mandarin Oriental’de bulunan ‘Blue Beach Platformu’nda bir sergiyle buluşturarak, alıcılarına lüks ve tarihi bir gayrimenkul projesini satın alma fırsatını sunuyor.

Bugatti Rezidansları: Lüks ve İnovasyonun Buluşması

Dubai’nin Business Bay ana bölgesinde yer alacak dünyanın ilk Bugatti Rezidansları olan Bugatti Residences by Binghatti, Bugatti’nin ikonik marka unsurlarını ve lüks tasarım yeniliklerini yansıtıyor. Binghatti’nin yakın zamanda tanıttığı bu mimari, 171 Riviera Malikanesi ve 11 Sky Mansion Penthouse olmak üzere özel olarak tasarlanmış konutlardan oluşan bir koleksiyona sahip.

Otomotiv endüstrisinde beni her zaman etkileyen isimlerden biri Ettore Bugatti’ydi. Otomobillerin güvenlik, konfor ve verimlilik sağlayan tasarımlarının bir benzerini; sürdürülebilirlik, işlevsellik ve estetiği öncelikli olan hiper-gayrimenkullerimizde hayal ediyorum.

BInghattı CEO’su, Muhammad Bınghattı

Binghatti, sergilenen çizimler ve görüntülerle, ihtişamı yeni bir seviyeye taşıyan eşsiz işçiliği ve zarif bitişleriyle yaşam alanlarının merkezinde çağdaş bir “Yaşam Sanatı” sunmayı hedefliyor.

Jacob & Co. İşbirliği ile Hyper-Tower’un Yükselişi

Binghatti Rezidansları Yaşamı Sanata Çeviriyor

Binghatti’nin lüks mücevher ve saat markası Jacob & Co. ile yaptığı tasarım ortaklığı, dünyanın en yüksek konut kulesi olma rekorunu kırıyor. Bu parıldayan Hyper-Tower, üst düzey mücevherat ve saat markası Jacob & Co.’ya özgü bir tasarıma sahip.

Vizyon sahibi mimarlar, tasarımcılar ve mühendislerden oluşan ekibimiz, sadece estetik olarak etkileyici değil, işlevsel olarak da olağanüstü mekânlar yaratmak için sürekli çalışıyor.

Bınghattı CEO’su, Muhammad Bınghattı

Göz alıcı dış cephesi ve parlak logosuyla şimdiden “Dubai’nin tacı” olarak adlandırılan bina, sakinlerine özel bir hizmet sunmak üzere tasarlanıyor. Olanaklar arasında bir kafe bar, şef masası, iç ve dış mekânda yer alan yüzme havuzları ve bunları tamamlayan havuz barları bulunuyor.

Yerden tavana kadar pencereler, Dubai’nin siluetine ve Burj Khalifa’ya nefes kesen bir manzara sunuyor. Malikane ve villaların iç mekânları için ilham kaynağı; Jacob & Co.’nun ünlü olduğu mücevher ve saat alanındaki ustalık eserleri…

*Bu içerik Binghatti iş birliğinde hazırlanmıştır.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları