preloader

Akdenizli Stillerin Dekorasyon Şifreleri

07.04.2022
Akdenizli Stillerin Dekorasyon Şifreleri

Yazı Boyutu:

Güneşin pozitif titreşimleriyle suyun sakinleştirici etkisini bir araya getiren Akdenizli yaşam sanatının dekorasyon şifrelerini çözüyoruz.

Deniz, güneş ve kum üçlemesinin tadına varacağımız, güneşten yorgun bedenlerimizi siestalara teslim edeceğimiz hafiflik, özgürlük ve keyif mevsimine giriş yaparken konforu merkezine alan Akdenizli stiller ilham kaynağımız. Bu coğrafyanın kendine özgü stil pusulası mavi, beyaz ve kum renklerinden oluşan bir renk paleti, hasır, bambu, mermer ve ahşap dokularıyla şekillendirilmiş tasarımlara işaret ediyor.

Kaliteli, özgün ve fark yaratan tasarımlarıyla Mudo Concept bahçe koleksiyonu Akdenizli stillerin sakinleştirici etkisini evlerinize taşıyor. Açık hava keyfinize şıklık katan ve farklı ihtiyaçlarınıza cevap veren oturma setleri, yemek setleri, koltuk, kanepe, masa, sandalye, salıncak, daybed, şezlong, şemsiye, sehpa, tabure gibi bahçe adına hayal ettiğiniz her şeyi Mudo Concept mağazalarında bulabilirsiniz.

Marakeş’e Özgü Konfor Saltanatı

Akdenizli Stillerin Dekorasyon Şifreleri

Terakota ve yanık turuncularla kum renklerini bir araya getiren bir renk paletini sakin ve zarif detaylarla birleştirebilirsiniz. Açık havada kurgulayacağınız keyifli oturma köşelerinin odağına konfor olgusunu yerleştirirken ehlikeyf yaşam sanatına işaret eden özgün seçimler yapın. Mobilyalarda tercih edeceğiniz tik dokular ve rattan örgüler mekânınızda doğallığın altını çizecektir.

Havuzun Mavilikleriyle Kesişen Bir Kurgu

Akdenizli Stillerin Dekorasyon Şifreleri

Etnik detayları seviyor, zanaatkâr el işi tasarımları modern formlarla kombinlemeyi tercih ediyorsanız sahil evinize Mudo Concept bahçe koleksiyonundaki zengin seçenekler arasından uygun seçimler yapabilirsiniz. 2022 yazının öne çıkan dekorasyon trendleri arasında rattan örgüler, doğal dokulu kilimler, büyük fener ve saksılar arzu ettiğiniz etno-modernist ruhu, sahil evinize taşımaya yeterli.

Açık Havada Keyifli Davet Sofraları

Akdenizli Stillerin Dekorasyon Şifreleri

Özgürlük ve sakinlik etkisini evinizin açık hava alanlarına taşımanın yolu suyu çağrıştıran tasarımlardan ve doğallık dozu artırılmış özgün kurgulardan geçiyor. Feng Shui felsefesine göre cam, mermer ve aynalı yüzeylerle mavi ve siyah renkler, mekânda su elementini temsil eden unsurlar. Davet sofranızı yemek setlerinin yanı sıra cam fenerlerle süsleyebilir, sandalyelerde uzun oturumlar için rahatlık vaad eden modeller tercih edebilirsiniz.

{773013}

Doğanın Fısıldadıklarına Kulak Verin

Akdenizli Stillerin Dekorasyon Şifreleri

Şehir hayatının kargaşasından yorgun düşen bedenlerimizi oksijeni bol açık hava mizansenlerinde dinlendirme vakti geldi! Hayatın kenarını kıvırıp rahatlamak için bahçenizde kurgulayabileceğiniz keyifli oturma köşenizde hiçbir şey yapmamanın keyfini çıkarabilir, saçlarınızı uçuşturan rüzgarı hissederek kuşların eşsiz seslerine kulak kabartabilirsiniz.

Akdenizli Stillerin Yaşam Aritmetiği

Akdenizli Stillerin Dekorasyon Şifreleri

Dalgasız serin suları, göz kamaştıran plajları, sıcakkanlı insanlarıyla kendine has dekorasyon tarzını yaşam alanlarına taşıyan Akdenizli stillerin özünde doğallık olgusu yer alıyor. Akdenizli olmak demek yaşamdan keyif almasını bilmek demek. Maviliklere karşı uzanabileceğiniz bir kanepe, arada yudumlayacağınız meyve sularınızı yerleştirebileceğiniz bir sehpa ve güneşin yakıcı ışınlarından sizi koruyacak bir şemsiye olmazsa olmazlarınızdan…

Evinizin açık alanlarınızda yazı en uzun şekilde yaşamak mümkün! Mudo Concept’in bahçe koleksiyonundan ilham almak için kataloğu inceleyin.

{77699}

*Bu içerik Mudo Concept iş birliğiyle hazırlanmıştır.

Naz Gürlek
Naz Gürlek Tüm Yazıları