preloader

Philips, Kişisel Sağlık Alanındaki Ürünlerini Eczacılarla Buluşturdu

16.05.2023
Philips, Kişisel Sağlık Alanındaki Ürünlerini Eczacılarla Buluşturdu

Yazı Boyutu:

Philips, Kişisel Sağlık alanında sunduğu ürünlerle 2023 Eczacılık Buluşması’nda eczacılarla bir araya geldi.

Sunduğu ürün ve çözümlerle insanların hayatlarını iyileştirmeyi hedefleyen Philips, etkinlikte 38 yılı aşkın bir süredir ebeveynlerin ve bebeklerinin, doğumdan itibaren tüm deneyimlerinde yanlarında yer alan Philips Avent markasının yanı sıra insanların ağız ve diş sağlığı için doğru bakımı yapmasını destekleyen, yenilikçi ve kişiselleştirilmiş çözümler sunan Sonicare ürünleriyle yer aldı.

Eczaneler ve Eczacılar en önemli paydaşları arasında yer alıyor…

Yaptığı açılış konuşmasında sağlıklı bir gelecek nesil ve sağlıklı bir yaşam için eczaneler ve eczacıların en önemli iş birliği kanallarından biri olduğunun altını çizen Philips Kişisel Sağlık Türkiye Ülke Müdürü Sibel Yıldız sözlerine şöyle devam etti…

2021 yılında gerçekleştirdiğimiz Philips Türkiye Sağlık Trendleri araştırmamıza göre acil müdahale gerektirmeyen bir rahatsızlık durumunda öncelikli olarak eczacılara danışanların oranı yüzde 22. Bu da toplum tarafından eczacılara duyulan güvenin önemli bir göstergesi. Eczacılarımıza, sağlık alanında önde gelen fikir liderleri olarak çok değer veriyor, mevcut iş birliğimizi daha da geliştirmek istiyoruz.

Philips, Kişisel Sağlık Alanındaki Ürünlerini Eczacılarla Buluşturdu
Philips Kişisel Sağlık Türkiye Ülke Müdürü Sibel Yıldız

Philips Kişisel Sağlık ürünleri hayatı iyileştiriyor

Philips Avent portföyünde yer alan göğüs pompası, buharlı pişirici, blender, sterilizatör, bebek telsizi, biberon ısıtıcı, biberon, emzik çeşitleri ve emzirme destek gibi ürünler annelerin ve bebeklerinin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak; bebeklerin hayata sağlıklı bir başlangıç yapmaları, ebeveynlerin ise bu yolculukta işlerini kolaylaştırmak amacıyla geliştiriliyor.

Philips, Kişisel Sağlık Alanındaki Ürünlerini Eczacılarla Buluşturdu

Kişisel Sağlık ürünleri alanında bir diğer önemli kategori ise ağız ve diş sağlığı. Sağlıklı bir hayat, sağlıklı dişler ve ağızla başlıyor. Sonicare ürünleri kişilerin ağız ve diş sağlığı için doğru bakımı yapmasını destekliyor; yenilikçi ve kişiselleştirilmiş çözümler sunuyor. Uygulanan alanlarda plağı %99’a kadar temizleyen Philips Diş Arası Temizleyici, ağız ve diş sağlığının korunması için diş aralarında zahmetsizce, derinlemesine temizlik sunuyor. Sonic teknolojisiyle, dakikada 62.000 fırça hareketi ile manuel fırçaların 1 ayda yaptığı işi, 2 dakikada yaparak, dişlerde üstün bir temizlik sunan Philips Sonicare Protective Clean elektrikli diş fırçası ise, diş eti çizgisi de dahil olmak üzere ulaşılması zor alanlara nazikçe ulaşırken, diş plağını da etkili bir şekilde ortadan kaldırmaya yardımcı oluyor.

Sanal Gerçeklik ile Eşsiz Bir Deneyim

Philips, Kişisel Sağlık çözümleri konusunda farkındalığı artırmak için “Mucizeni Keşfet” VR deneyim alanı ile 2023 Eczacılık Buluşması’nda katılımcılara eşsiz bir deneyim sundu. Katılımcılar bu alanda kişiselleştirilmiş sanal gerçeklik uygulamasıyla vücutlarını tanıyarak, ağız ve diş sağlığının önemini, beyin ve sinir sisteminin yapısını, kalbi, vücut sistemindeki hücreleri ve DNA yapısını simülasyon içerisinde deneyimledi.

*Bu içerik Philips iş birliği ile hazırlanmıştır.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları