preloader

Pandemi Sonrası Seyahatin Geleceği: Cesar Biggeri

26.09.2020
Pandemi Sonrası Seyahatin Geleceği: Cesar Biggeri

Yazı Boyutu:

Koronavirüs sonrası değişecek seyahat trendlerini, Biggeri+Universe Representation'ın kurucusu Cesar Biggeri anlattı.

Covid-19 sonrasında nasıl seyahat edeceğiz? Sektörde neler değişecek? Pandemi sonrası köklü bir değişim sürecine girecek olan seyahat sektörünün geleceğine dair detayları, Biggeri+Universe Representation'ın kurucusu Cesar Biggeri’den öğrenin.

Turizmin her kolu pandeminin en çok etkilediği sektörlerden biri, önümüzdeki üç – beş yılda seyahat dünyasında neler değişecek. Göreceğimiz yenilikler ve artık hayatımızda olmayacak neler var?

Bu kaotik ve sürekli değişen zamanda, seyahat sektörünün önümüzdeki 3-5 yılda nasıl değişeceğini söylemek çok zor. Bununla birlikte, iyileşme sürecinin tam olarak gerçekleşmesi için zamana ihtiyaç duyulmasına rağmen, sektörde iyimser bir hava var. Yoğun bir dönüşüm yılındayız. Önümüzdeki birkaç yıl boyunca dünya, çeşitli seviyelerde kargaşa ve değişkenlik geçirecek.

ABD ve Meksika'daki müşterilerim, kısa mesafelere seyahat etmek istiyor ve buradaki pazar son derece iyi gidiyor.

SPA'lar açıldıktan sonra wellness, her tatilin çok önemli bir parçası olacak.

Kaliforniya, dünyanın 6. en büyük ekonomisine sahip. Çoğu insanın hiç para sıkıntısı yok ve herkes aileyle harika zaman geçirmeye hazır. Gelecekte çok daha fazla aile seyahati olacağını öngörüyorum.

{773317}

Bu beklentiler ışığında siz neler yapıp, ne gibi önlemler alıyorsunuz?

Dünyanın dört bir yanından otelleri ve DMC'leri temsil eden küçük bir işletme sahibi olarak planım, seyahat dünyasının önemli bir parçası olmak. İş seyahatini keyfe dönüştüren “Leisure”, çok daha güçlü şekilde geri dönecek, biz de bu trende son derece hazırlıklı olmalıyız. Müşterilerle iyi ilişki kurmak, iş dünyasında kalmak için yapabileceğimiz en önemli şeylerden biri.

Pandemi Sonrası Seyahatin Geleceği: Cesar Biggeri

Pandemi döneminde en özlediğiniz ülke ya da şehir neresi oldu?

New York, Londra, İstanbul ve Buenos Aires’i özledim.

Sınırlar açıldığında ilk gitmek istediğiniz yer neresi olacak?

Kesinlikle, Buenos Aires!

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları