preloader

Görüntülü Görüşmelerde Stil Sahibi Görünmenin Yolları

22.04.2020
Görüntülü Görüşmelerde Stil Sahibi Görünmenin Yolları

Yazı Boyutu:

Toplantı uygulamalarıyla yapılan görüntülü görüşmelerde şık ve profesyonel görünmek için nasıl kıyafetler tercih etmelisiniz? Stil önerilerinden ilham alın…

Evlerimizden çalıştığımız son dönemde, toplantılarımız iş hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olmaya devam ediyor. Çoğunlukla görüntülü konuşma aracılığıyla katıldığımız bu görüşmelerde, kıyafet tercihlerimiz de en az beden dilimiz kadar önemli bir yer kaplıyor.

Şık ve spor stil önerileri

İçinde kendinizi hem şık hem de rahat hissedeceğiniz parçalarla konforunuzdan ödün vermeden tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Böylece görüşmenize kolayca odaklanabilir, daha verimli bir sonuç elde edebilirsiniz. Kıyafet tercihlerinizin yanı sıra, aynı özeni aksesuar seçiminizde de göstermenizde fayda var. Üst üste takılan bilezikler veya iri küpeler gibi hareket ettiğinizde gürültü yapabilecek parçalardan kaçınmanızı öneriyoruz.

Renkli ve canlı stil önerileri

Tercih edeceğiniz renkli kıyafetlerle toplantıda tüm dikkatleri üzerinize çekmeniz mümkün. Desen ve renk kullanımında oyunlar yapmayı seviyor, cesur ve iddialı bir tarzı benimsiyorsanız bu parçalar tam size göre. Desen seçiminde dikkat etmeniz gereken nokta ise ekose ve hayvan figürlü tasarımlardan olabildiğince kaçınmak. Böylelikle hem göz yorucu bir manzaranın hem de kamera görüntüsünde meydana gelebilecek karışıklığın önüne geçmiş olursunuz.

{771430}

Marin stil önerileri

Dinamik renklerle oluşturulan çizgiler ve renk blokları, saten ve koton kumaşlar ile buluşarak home-office stilinize çarpıcı ve güçlü bir dokunuş katacak. Önemli bir not: Eğer çizgili modellere yakınlık duyuyorsanız görüşme sırasında göz yormamak adına yoğun şeritli tasarımlarla aranıza mesafe koymanızı tavsiye ediyoruz. NetWork’ün Marin temasından sizin için seçtiği parçalar, çizgi deseninden vazgeçmeden doğru seçimleri yapmanız konusunda size yol gösterecek.

Görüntülü toplantılarınız sırasında işinize yarayacak birkaç öneri:

  • Cilt tonunuzla aynı renk kıyafet tercihlerinden kaçınmaya çalışın.

  • Beden ölçülerinizle uyumlu parçalar seçmeye özen gösterin.

  • İçerisinde özgüvenli hissettiğiniz kıyafetlere yönelin.

  • Ve en önemlisi, gülümsemeyi unutmayın!

Görüntülü Görüşmelerde Stil Sahibi Görünmenin Yolları
OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları