preloader

Güzellik Dünyası BeautyEurasia Fuarında Buluşuyor!

02.06.2021
Güzellik Dünyası BeautyEurasia Fuarında Buluşuyor!

Yazı Boyutu:

Türkiye ve Avrasya’nın en büyük kozmetik fuarı BeautyEurasia, sektör temsilcilerini bir araya getirmeye hazırlanıyor! 17. Uluslararası Kozmetik, Güzellik ve Kuaför Fuarı – BeautyEurasia 15-17 Haziran 2022 tarihleri arasında yerli ve yabancı birçok markanın katılımı ile İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek.

Dünya’nın dört bir yanında fuar organize eden İngiliz Fuar markası Hyve Group, kozmetik ve kişisel bakım sektörlerinin Türkiye ve Avrasya bölgesindeki lider fuarı BeautyEurasia’yı 15 Haziran’da açmaya hazırlanıyor. Fuar, içeriklerinin birebir sektör paydaşları ile yapılan görüşmelerle belirlendiği etkinlik programı ile sektörün gündemini sahnesine taşıyor.

Güzellik Dünyası BeautyEurasia Fuarında Buluşuyor!

BeautyEurasia, fuarın ilk ve ikinci gününde, uluslararası organizasyonlarda yer alan ünlü makyaj sanatçısı Alp Kavasoğlu’nu ağırlayacak. Alp Kavasoğlu moderatörlüğünde, yurt dışından gelecek yabancı satın almacılar, fuar katılımcılarının stantlarını ziyaret ederken, firmaların değişen tüketici ihtiyaçlarına cevap olan ürün ve teknolojilerini irdeleyecek. Alp Kavasoğlu, dünyanın sayılı kozmetik, güzellik ve kuaför fuarı olan BeautyEurasia’da yer almaktan çok mutlu olduğunu belirtirken fuarın kozmetik sektörü için önemli bir fırsat olduğuna dikkat çekti.

{774512}

Kozmetik Sektörünün Geleceği BeautyEurasia’da Konuşulacak

BeautyEurasia’da kozmetik sektörüne dair pek çok önemli konu, konusunun uzmanları tarafından tartışılacak. Fuarın ilk gününde saat 12.00’de “Kozmetik Sektöründe Kazandıran Sürdürülebilirlik Kriterleri” adlı panelde İklim dostu üretim, üretim ve tedarikte karbon emisyonlarını azaltma gibi konular masaya yatırılacak.

İlk günün ikinci oturumu olan “Kriz Dönemlerinde Nitelikli Büyüme Formülü” isimli panelde ise alternatif satış rotaları, ihracatta yeni pazarlar için araçlar, kriz dönemlerinde çevik dönüşüm, yeni ürün grupları ile portföy yönetimi, üretim, satış ve satın alma süreçlerinde dijitalleşme gibi konular ele alınacak. TV Sunucusu ve Yazar Cansu Canan Özgen’in moderatörlüğünde gerçekleşecek panelde Hepsiburada Kategori Direktörü Yalkın Tütüncüoğlu, Aksan Kozmetik Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Kutanoğlu ve International Beauty Industry Trade Association Project Manager Kelly Young konuşmacı koltuğunda oturacak.

Güzellik Dünyası BeautyEurasia Fuarında Buluşuyor!

15 Haziran Çarşamba gününün son oturumunda Oggusto.com’un kurucusu Özlem Güsar’ın moderatörlüğünde, “Perakende ve Online Pazar Yerlerinde Yeni Dönem Müşteri Trendleri” isimli panel gerçekleşecek. Panelde, CarrefourSA Kategori Genel Müdür Yardımcısı Murat Dinçer ve Hepsiburada Kategori Grup Direktörü Mazhar Özsoy satın alma süreçlerini yeni trendler ışığında nasıl şekillendirdiklerini sektör ile paylaşacak.

16 Haziran, fuarın ikinci günün son oturumunda ise ünlü sanatçı Gülben Ergen, ziyaretçilere ve katılımcılara Gülben Natural markasının hikayesini anlatacak.

Güzellik Dünyası BeautyEurasia Fuarında Buluşuyor!

Saç ve Makyaj Yarışmaları ile Sıra Dışı Şovlar!

Konferans oturumlarının yanı sıra katılımcı firmaların yeni ürün ve teknoloji sunumları ile sıra dışı saç şovları ziyaretçilerin ilgi odağı olacak. Fuarın son günü saç ve makyaj yarışmalarında 200’ün üzerinde yarışmacı sahnede birbirleriyle mücadele ederken, yeni çalışmalarını, stillerini hem jürinin hem de izleyicilerin beğenisine sunacak. “Erkek Saç Kesim”, “Erkek Saç Şekillendirme”, “Kadın Saç Kesim”, “Kadın Saç Şekillendirme”, “Kadın Topuz” ve “Kadın Makyaj” kategorilerinde gerçekleşecek yarışmada kozmetik ürünler ve ekipmanların teknik ve trendleri de sektörle buluşacak.

Yarışmaların yanı sıra saç ve makyaj atölyelerinde, ünlü berber, kuaför ve makyaj artistleri en yeni tasarımlarını sergileyip, işin püf noktaları, teknikler ve ürünler hakkında izleyicilere bilgiler verecek.

Yer: İstanbul Fuar Merkezi

Tarih: 15-17 Haziran 2022

Ziyaretçi kaydı için tıklayın.

{774953}

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları