preloader

OGGUSTO Üçüncü Kez Üst Düzey Çalışan Memnuniyetini Yakaladı

25.04.2024
OGGUSTO Üçüncü Kez Üst Düzey Çalışan Memnuniyetini Yakaladı

Yazı Boyutu:

Great Place To Work Enstitüsü tarafından, çalışan memnuniyetinde üst düzeyi yakaladığımızı onaylandı.

5 kıtada 60’tan fazla ülkede çalışanların deneyimlerini ölçen ve değerlendiren Great Place To Work Enstitüsüsü, sertifikasyon programıyla çalışanların organizasyon içerisindeki deneyimine ve güven kültürüne ışık tutma imkanı sağlayan iki adımlı bir analiz süreci yapıyor.

Süreç bağımsız analiz yapısıyla çalışanların geri bildirimine dayalı olarak global standartlara sahip olunduğunu gösteriyor ve sertifikasyon iş arayanların hangi şirketlerin gerçekten harika bir şirket kültürü sunduğunu ayırt etmelerine yardımcı oluyor.

OGGUSTO Üçüncü Kez Üst Düzey Çalışan Memnuniyetini Yakaladı

Great Place To Work Enstitüsüsü, 30 yıllık araştırma sonucunda insanların aşağıdaki durumlarda iş yerlerinden memnun kaldığını öğrendi;

  • Birlikte çalıştıkları insanlara güvendiklerinde,
  • Yaptıkları işten gurur duyduklarında,
  • Birlikte çalıştıkları takım arkadaşları ile iyi birliktelik deneyimlediklerinde.

Yukarıdaki “harika iş yeri” tanımına dayanarak yapılan anket, OGGUSTO’ya da uygulandı ve sonucunda çalışan memnuniyetinin üst düzeyde olduğu çıktı! Gerçekten de markamızın ardında, işini tutkuyla ve zevkle yapan özel bir ekip var. Tutkuyla yapılan işlerin ayrıcalıklı başarılara dönüştüğünü, dünyanın en prestijli markalarının öykülerine bakınca görüyoruz. Bizim tutku hikayemiz de OGGUSTO!

Okurlarımıza en iyisini, en ayrıcalıklısını sunmaya çalışırken, iyi bir ekip ruhuna sahip olmak en büyük gücümüz. Türkiye’nin ilk gustolu yaşam platformu olan OGGUSTO’nun, sadece yayıncılık çizgisiyle değil çalışma anlayışıyla da fark yarattığını bağımsız ve bu alandaki en saygın kuruluş da onaylamış oldu. Biz yaşama mutlu olmak ve mutlu etmek için geldiğimize inanıyoruz! Dileğimiz, uzun yıllar nice mutlu haberleri sizlerle paylaşmak…

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları