preloader

Allergan Aesthetics Yeni Kurumsal Marka Kimliğini Tanıttı

22.04.2021
Allergan Aesthetics Yeni Kurumsal Marka Kimliğini Tanıttı

Yazı Boyutu:

‘’Allergan Aesthetics, özgüvenin gücünden yola çıkıp oluşturduğu yeni kurumsal marka kimliğiyle hayatına dokunduğu herkesin, kendine duyduğu güveni güçlendirmeye ve potansiyelini açığa çıkarmaya odaklanıyor.’’

AbbVie’nin Allergan’ı satın alması sonrasında, dünyanın en geniş tedavi, tıbbi cihaz ve estetiğe yönelik ürün portföyüne sahip, en büyük medikal estetik şirketlerinden biri haline gelen Allergan Aesthetics, yenilenen kurumsal marka kimliğiyle özgüvenin gücüne dikkat çeken bir kampanyaya ev sahipliği yaptı.

Medikal estetik alanındaki öncülüğüyle Allergan Aesthetics, her paydaşın özgüvenini güçlendirmeyi ilke edinip, yenilenmiş kurumsal marka kimliğiyle yüz şekillendirme, vücut şekillendirme, tıbbi cihazlar, cilt sağlığı ve cilt kalitesi alanlarındaki hizmetlerine güç katmayı planlıyor.

Allergan Aesthetics Yeni Kurumsal Marka Kimliğini Tanıttı

Yeni marka kimliğini tanıtmak için 8 Nisan’da, hekimlere yönelik dijital bir etkinlik düzenleyen Allergan Aesthetics,’’Özgüvenin Gücü’’ konusunu esas aldı. Moderatörlüğünü de haber sunucusu Jülide Ateş gerçekleştirdi. Avrupa Bölgesi ve Türkiye Medikal Direktörü Dr. Sarper Erkeskin, Pazarlama Lideri Aslı Gönül, Medikal Eğitim Lideri Atakan Ertuğrul ve Kurumsal İletişim Müdürü Elif Gürsoy da konuşmacı olarak katıldı. Ardından FutureBright Group’un kurucu Ortağı Akan Abdula’nın “Covid 19 Sonrası Zihnimiz ve Markalaşma” sunumuyla da etkinlik noktalandı. Dermatoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ve Medikal Eestetik alanında çalışan hekimler etkinliğe büyük bir ilgi gösterdi.

Allergan Aesthetics Türkiye Genel Müdürü olan Barlas Döner: “Allergan Aesthetics’te biz hayatımızı, işimizi, görünümümüzü şekillendirmede özgüvenin gücüne inanıyoruz. Temas ettiğimiz her bir paydaşımızın hayatında özgüvenin ne denli önemli olduğundan yola çıkarak kurumsal markamızın vaadini “Özgüvenin Gücü” olarak tanımladık. Yani temas ettiğimiz tüm paydaşlarımızın özgüvenini güçlendirmeyi amaçlıyoruz. Hekimlerimiz için güvenilir ürünler geliştirmek, gerekli eğitim ve gelişim desteğini sağlamak ve onlara en iyi deneyimi yaşatabilmek çok değerli; böylelikle hekimlerin mesleki özgüvenini güçlendirmek konusunda katma değer sağlıyoruz. Bizim için mutlu hastalar özgüvenli hastalar demek. Hastalarımıza uygulanan her başarılı tedavinin sonuçları sayesinde onların hayata daha mutlu ve özgüvenli bakmasına destek oluyoruz. Tüm çalışanlarımızın potansiyellerini açığa çıkarabilecekleri bir özgüven kültürü inşa etmek için çalışıyor ve paydaşlarımızın hayatında fark yaratmayı amaçlıyoruz.” diye belirtti.

Allergan Aesthetics Yeni Kurumsal Marka Kimliğini Tanıttı

Kurum markası ile yepyeni bir sayfa açan Allergan Aesthetics, logosunu da baştan yaratmaktan kaçınmadı. Minimalist, yalın ve sade tipografisiyle günümüzün estetik ve güzellik anlayışına değinen marka, pembe ve pastel renk kullanımıyla da doğallık ve özgünlükten yana olduğunu yansıtıyor.

Paydaşlarının özgüvenini 5 temel ilke ile destekleyen Allergan Aesthetics, yaptığı her işin merkezine hekimleri koyuyor. Hekimlerin marka ile temas ettiği her alanı iyileştirmeye odaklanıyor. Her zaman bilimi işinin merkezinde tutarak, kalite ve güven vaadi ile sektöre öncülük etme misyonunu sürdürüyor. Medikal estetik alanında yeni olasılıkların hayat bulması, karşılanmamış ihtiyaçlara çözüm sunmak amacıyla alanında öncü yeniliklere odaklanıyor. Hastaların doğru bilgiye erişim kaynağı olabilmek için hastalarla bağ kurmaya önem veriyor. Kurum içinde yarattığı kapsayıcı iş modeliyle çalışanlarının fikirlerini açıkça söylemeye teşvik edecek bir çalışma ortamı sunuyor.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları