• Arama

Dior Haute Couture İlkbahar/Yaz 2020 Defilesiyle Canlı Yayında

Dior Haute Couture İlkbahar/Yaz 2020 defilesini dünyanın her yerinden canlı yayınla izleyebilirsiniz.

Dior Kreatif Direktörü Maria Grazia Chiuri için her koleksiyon, belli bir meseleye dikkat çekmek için bir fırsat niteliğinde. Koleksiyon üzerinde çalışmak, ele aldığı konuya kendi yaklaşımını geliştirmesine katkıda bulunuyor. Chiuri her bir sezonda, feminizm ve kadınsılık arasındaki ilişkinin karmaşıklığını anlamaya çalışırken kendisini bambaşka bir şekilde düşünmeye sevk ediyor.

Moda ve beden arasındaki doğru bağlantıyı kurabilmek için onu adeta bir manifesto gibi yeniden inşa ediyor. Bu yaklaşım, tasarımcıyla yazarlar, araştırmacılar ve sanatçılar arasında her bir defilenin ruhunu oluşturan ve setine ilham veren bağlar kurulmasını sağlıyor. Dior Haute Couture İlkbahar-Yaz 2020 Koleksiyonu için Judy Chicago tarafından Rodin Müzesi’nin bahçesinde tasarlanan “The Female Divine” enstalasyonu, bir set tasarımının ötesinde anıtsal bir iş. Çok önceden beri süregelen üretkenlik gücüne bir saygı duruşu niteliğinde. Maria Grazia Chiuri bu koleksiyonla işte bu fikrin yaratıcısı olan öncünün, Amerikan feminist sanatının kurucusu Judy Chicago’nun vizyonunun altını çiziyor. 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.