• Arama

Airbnb ile Kalabileceğiniz En Güzel Chalet’ler

Kış tatilinizi unutulmaz kılacak Airbnb Chalet’lerinin en güzellerini inceledik.

Le Iceberg, Alp Dağları, İsviçre

Alp Dağları’nın kalbinde bir kar tatili hayal ediyorsanız “Le Iceberg” isimli chalet tam size göre. Muhteşem bir dağ manzarasına sahip olan chalet’nin en can alıcı noktası panoramik manzaralı saunaya sahip olması. Dağ ve kar manzarasının tadını saunada çıkarmak çok farklı bir deneyim olacak! Ev, İsviçre’nin en büyük pistlerinden “Les 4 Vallées”e ulaşan teleferiğe sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Rahat bir şekilde piste ulaşabilir, gün boyu kayak yapabilirsiniz. Bunun dışında evin çevresinde bulunan ormanlık alan, yürüyüş yapmak içim oldukça elverişili. Çok karlı bir tarihte gitmezseniz mutlaka sabah sporu için yürüyüşe çıkın.

Breckenridge, Colorada, ABD

Doğal görünümüyle sizleri etkileyecek, her bir yanı ahşap ve taştan dizayn edilen chalet; genişliği, manzaralı balkonuyla, kapalı yüzme havuzu ve spor salonuyla göz dolduruyor. Dışarı adımınızı attığınız anda kendinizi kayak pistinde bulmanız ise evi güzel ve lüks yapan en önemli özelliklerden. Ayrıca merkezi konumu itibariyle yakınlarında bulunan birbirinden güzel restaurantları ve alışveriş yapabileceğiniz yerleri de keşfedebilirsiniz.

 

 

Sonneg, Alp Dağları, İsviçre

Son derece modern bir iç dizayna sahip olan bu dublex chalet, Alp Dağları’nda bulunuyor. Kendi köşenize çekilmeyip insanlarla iç içe bir tatil geçirmeyi planlıyorsanız, bu chalet tam size göre. Listelediğimiz diğer chalet’lerin aksine çevresinde başka dağ evlerinin de bulunması ve kasabaya çok yakın olması son derece canlı bir tatil geçirmenizi sağlayacak. Araba ile 10 dakikalık bir mesafe giderek kayak pistine ulaşabiliyorsunuz. Üstelik aracınız yoksa piste giden servis araçları da chalet’ye yürüme mesafesinde.

Fransız Alpleri, Le Villaret, Fransa

Fransız Alpleri’nin Le Villaret köyünde bulunan bu chalet, size unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatmayı vaad ediyor. Beş farklı kayak merkezine yakınlığı ile gönlünüzü kazanacak olan chalet, karların içinde bulunan jakuzisiyle nokta atışı yapıyor. Kar havasında sıcak ve keyif dolu bir deneyim yaşatacak jakuzinin, evin en seveceğiniz yeri olacağı garanti. 10 kişilik konaklama kapasitesi olan chalet’nin dağ manzaralı balkonu da çok keyifli.

Feldis, İsviçre

İçeriye girdiğiniz anda atmosferiyle sizi büyüleyecek olan bu chalet, huzur ve sakinliği ile bilinen İsviçre’nin Feldis köyünde bulunuyor. Dekoratif açıdan sıcak atmosfere sahip olan dağ evi, kayak pistine 10 dakikalık bir mesafede. Ayrıca yakınlarında doğal bir buz pateni pisti var. Manzaralı balkonunun yanı sıra geniş bir bahçeye sahip olan chalet, herkesten uzak bir tatil geçirmek isteyenler için ideal.

 

 

Chamonix Mont Black, Fransa

Fransanız Chamonix Vadisi’nde yer alan chalet, 18 kişinin kalabileceği şekilde dizayn edilmiş. Dağ evinin yakınında bulunan kayak pistinde vakit geçirdikten sonra evde spa keyfi de yapabilirsiniz. Bahçede bulunan sıcak jakuzi ve manzaralı saunada günün yorgunluğunu üzerinizden atmak güzel bir deneyim olacak. Ayrıca bu chalet’de barbekü yapma imkanınız da var. Yine isterseniz kayak sonrasında kendinize bir barbekü partisi yapabilirsiniz.

 

 

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.