• Arama

Christian Dior’a Adanmış En Büyük Sergi

Moda dünyasında çok konuşulan Christian Dior: Designer of Dreams sergisi, 2 Şubat - 14 Haziran 2019 tarihleri arasında Victoria & Albert Museum’da sergilenecek!

1852 yılında Birleşik Krallık’ta kurulduğundan beri dünyanın en geniş kapsamlı tasarım ve sanat müzesi olma özelliğine sahip Victoria & Albert Museum, 2019’un Şubat ayında Christian Dior: Designer of Dreams sergisine ev sahipliği yapacak. En son 2015 yılında Alexander McQueen: Savage Beauty ile ilk en büyük moda temalı sergisine kapılarını açan müze, ikinci en büyük sergisini Christian Dior ile gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

1947 yılından bugüne kadarki dönemi inceleyecek olan sergi, moda tutkunlarını unutulmaz bir tarih yolculuğuna çıkaracak. Moda evinin tarihini ve tarihteki etkilerini kapsamlı bir şekilde öğrenebileceksiniz.

Sergide 200 haute couture parça, Prenses Margaret’in 21. doğum gününde giydiği elbise, 1960 yılında markanın müzeye hediye ettiği ikonik kıyafet olmak üzere 500’ün üzerinde obje gösterilecek. Bunun dışında markanın parfüm, makyaj malzemeleri, fotoğraf, film, illüstrasyon ve dergilerden oluşan geniş bir koleksiyonu, markaya kreatif direktörlük yapmış olan Yves Saint Laurent, Marc Bohan, Gianfranco Ferré, John Galliano, Raf Simons ve Maria Grazia Chiuri’nin de işleriyle birlikte sergilenecek.

Christian Dior: Designer of Dreams sergisi 2 Şubat - 14 Haziran tarihleri arasında görülebilir.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.