preloader

Yılbaşının Ritmini Yakalamanın 3 Farklı Yolu

23.12.2022
Yılbaşının Ritmini Yakalamanın 3 Farklı Yolu

Yazı Boyutu:

Nefis yemekler, hediyeler, eğlence ve ışıltı dolu bir geceyle yeni yılın ritmini Divan’da yakalayın.

Yeni yılın heyecanıyla dolup taştığımız yılbaşı gecesi, sevdiklerinizle bir araya gelip güzel yemekler yiyerek ve hediyeleşerek daha özel bir hale geliyor. Divan Grubu’nun farklı müzik türlerinin ortaya çıkardığı duygulardan ilham alarak tasarlanan hediye sepetleri benzersiz bir hediye seçeneği olurken, otel ve restoranlarında yeni yılın lezzet ritmini keşfettirecek menüleri göz alıyor. Divan, “Yeni bir yıl yeni bir ritim” temalı özel yılbaşı koleksiyonu ve eğlenceli yeni yıl programıyla, misafirlerini hayatın harmonisini yakalamaya davet ediyor. 2023 yılına girerken, yılbaşının ritmini yakalamanın 3 farklı yolunu keşfedin.

1)Divan Pastaneleri’nde Benzersiz Hediye Sepetleriyle

Özel çikolatalar, özgün reçetelerle üretilen ürünler ve butik pastalarla heyecan ve tutkuyu, mutluluğun olduğu her yere ulaştıran Divan Pastaneleri, yeni yılın yaşattığı tüm hisleri hediye sepetlerine yansıtıyor. Yılbaşında sevdiklerinize özel bir hediye arıyorsanız, Divan’ın klasik, caz, fasıl, Latin, pop ve rock müzik türlerinden ilham alarak tasarladığı, çikolata ve kurabiye gibi tatların yanında birbirinden şık ve anlamlı hediyelerin de yer aldığı sepetler benzersiz bir seçenek. Yeni Yılın Klasik Ritmi, Yeni Yılın Caz Ritmi, Yeni Yılın Fasıl Ritmi, Yeni Yılın Latin Ritmi, Yeni Yılın Pop Ritmi ve Yeni Yılın Rock Ritmi olmak üzere 6 farklı konseptten oluşan koleksiyondan dilediğiniz hediye sepetini seçerek, yılbaşının ritmini yakalayın.

2)Divan Restoranları’nda Eşsiz Menülerle

Yılbaşının Ritmini Yakalamanın 3 Farklı Yolu
Yılbaşının Ritmini Yakalamanın 3 Farklı Yolu

Divan restoranları, benzersiz lezzet, kalite ve servis anlayışını farklı lokasyonlarda bir arada sunuyor. Taze ve kaliteli malzemelerle, dünyaca ünlü şeflerin ellerinden unutulmaz tatlar ortaya çıkıyor. Divan şeflerinin hazırladığı özel yılbaşı menüleri 21 -31 Aralık tarihleri arasında Divan otel ve restoranlarında misafirlerle buluşuyor. Ayrıca yeni yılı evde karşılamaya hazırlananlar için Divan, ciğerli iç pilav, kestane şekeri, Brüksel lahanası, brokoli, mısır, kırmızı lahana, yaban mersini sosu ve gravy sosun eşlik ettiği enfes bir yılbaşı hindisi sunuyor. Divan Grubu’nun hazırladığı menüleri, otel, restoran veya evde sevdiklerinizle birlikte keşfederek yeni yılın lezzet ritmini yakalayın.

3)Divan Otel’lerinde Lüks ve Konforun Buluşmasıyla

Yılbaşının Ritmini Yakalamanın 3 Farklı Yolu

Özenle tasarlanmış odaları ve hizmet anlayışıyla Divan, 1956’dan günümüze, 4 ayrı ülkede misafirlerini ağırlıyor. Funda Arar ve Kubat performanslarının eşlik edeceği yılbaşı gala yemeği Divan İstanbul Asia’da sizi bekliyorken, Trio eşliğinde Lokanta by Divan’daki özel Yılbaşı gala yemeği, limitsiz yerli içki, karşılama kokteyli ve gece sonu prosecco ikramıyla Divan İstanbul’da gerçekleşiyor. Lüksün konforla, heyecanın lezzetle buluştuğu unutulmaz bir yılbaşı gecesinde, yeni yılın eğlence ritmini yakalayın.

Divan İstanbul Asia – Detaylı bilgi ve rezervasyon için; 0216 625 00 00

Divan İstanbul – Detaylı bilgi ve rezervasyon için; 0212 315 55 00

Divan otellerin tüm programlarına buradan ulaşabilirsiniz.

OGGUSTO
OGGUSTO
editörün tüm yazıları