preloader

En Güzel Destinasyon Düğün Mekanları

05.04.2018
En Güzel Destinasyon Düğün Mekanları

Yazı Boyutu:

Türkiye’nin önde gelen organizasyon şirketleri en sevdikleri destinasyon düğün yerlerini OGGUSTO’ya anlattı.

Ceremony Flowers&Events

Yaz için favori destinasyonum hiç tartışmasız Ege. Açık hava ve deniz kokusu yaz düğünlerine çok yakışıyor. Bir de ister istemez davetliler kendini daha rahat hissediyor, düğünden çok samimi bir partideymiş gibi. Kış içinse yurt dışında yeni ve ilham verici yerleri keşfetmek ve organizasyon yapmak istiyorum. Almanya’da devasa yükseklikte tavanı olan bir müze ya da İtalya’da unutulmuş tarihi bir yapı gibi mesela..

Cherie Flowers & Event

Uzak Doğu, tropik adalar; bu yerlerdeki enerjilerin çok güzel olduğuna inandığım için favori yerlerimdir.

KM Events

Dubai’de de bir ofisimiz var. Destinasyon düğünleri için de kışın Dubai ve Abu Dhabi’yi öneriyorum. Çünkü sadece 4 saat mesafe ile ve direk uçuşla, tüm davetlilerinizi soğuk kış günlerinden yaz günlerine ışınlıyorsunuz adeta. Üstelik Arap ülkesi olmasına rağmen modern oteller ve en lüks zincirler bulunuyor bu şehirlerde… Bahar aylarında ise Avrupa her zaman tercihim. İtalya’da Como Gölü bölgesi, Amalfi, Sorrento, Positano; Fransa’da Provence bölgesi veya Güney Fransa’da St Tropez, Cannes, Antibes; Yunanistan’da ise başta Santorini ve Mikanos olmak üzere tüm Yunan adaları favorilerim arasında.

Mywedding by Celebration

Çeşme, Göcek, Bodrum yurt içinde en çok tercih edilen düğün şehirleri. Benim tercihim her zaman Çeşme sahilleri. Ulaşımı rahat, imkanları çok çeşitli, havası güzel, insanı mutludur Çeşme’nin. Yurt dışından çok, kendi güzel ülkemin hiçbir ülkede olmayan tarihi mekanlarında düğün yapmak beni her zaman etkiliyor. Bu sene için değil belki, ama bir gün Van Gölü kıyısında ve Ürgüp’ ün tarihi yapısı içinde bir destinasyon düğünü yapmak isterim.

Aytül & Yonca PR&Events

Yurt dışında özellikle Güney İtalya’daki düğün mekanları bize oldukça sıcak ve enerjik geliyor. Capri’de yapacağımız bir düğünün mükemmel olacağından eminiz.

En Güzel Destinasyon Düğün Mekanları

Aytül & Yonca PR Events

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları