preloader

Düğün Davetiyesi 2019 Trendleri

31.10.2018
Düğün Davetiyesi 2019 Trendleri

Yazı Boyutu:

aaa

Düğün davetiyenizi seçmeden önce mutlaka 2019 davetiye trendlerine göz atın.

Evlenmeden önce yapılması gerekenler listesi içinde belki de en çok özen isteyen konulardan biri, davetiye seçimi. Davetlilere düğün tarihini ve mekanını bildirmenin yanı sıra teması hakkında da fikir verme görevi üstlenen davetiyenizin tasarımını belirlerken size yardımcı olacak 2019 trendlerine göz atmanızı öneririz.

Haritalı Davetiyeler

Davetlilerinize onları nerede ve nasıl bir etkinliğin beklediğini harita ile göstermek düğün davetiyelerinde yükselen bir trend. Bunu ister kişiselleştirilmiş illüstrasyonla özel olarak yaptırabilir ve heyecan dozunu artırabilir ister lazer kesim tekniği ile hayata geçirebilirsiniz.

Haritalı davetiye örnekleri için tıklayın.

Yırtık Kenarlı Davetiyeler

Düğün Davetiyesi 2019 Trendleri

Düğün davetiyenize farklı ve antik bir hava kazandırmak istiyorsanız, özel kaligrafi ile zenginleştirilmiş yırtık kenarlı davetiye tasarımlarına yönelebilirsiniz.

Yırtık kenarlı davetiye örnekleri için tıklayın.

Gösterişli Astarlara Sahip Zarfta Davetiyeler

Davetlilerinize sürpriz yapmaya davetiyenizden başlayın! Başlı başına etkileme gücüne sahip bu tasarımlar sayesinde düğün temanızı bir duvar kağıdı gibi ailenize ve arkadaşlarınıza aktarma şansı da yakalayabilirsiniz.

Gösterişli astarlasa sahip zarfta davetiye örnekleri için tıklayın.

Lazer Kesim Yazılı Davetiyeler

Düğün Davetiyesi 2019 Trendleri

Davetiye tasarımınız ister sade olsun ister karışık lazer kesim onun etkisini bir üst seviyeye çıkaracak! Tasarıma sınırsızca uygulanabilen bu teknikle davetiyenizde öne çıkarmak istediğiniz yazıları kestirerek daha belirgin hale getirebilirsiniz.

{88349}

Doğadan İlham Alan Davetiyeler

Büyük gününüz için belirlediğiniz renk paletini davetlilerinizle paylaşmak için doğanın sunduğu desenlerden beslenebilirsiniz. Gösterişli çiçekler, palmiye yaprakları ve tomurcuklar davetiyenizde çerçeve veya kenardan göz kırpan bir detay olarak yer alabilir.

Doğadan ilham alan davetiye örnekleri için tıklayın.

Koyu Renk Paletli Davetiyeler

Düğün Davetiyesi 2019 Trendleri

Davetiyenizde koyu renkleri tercih etmek büyük gün için vurgu yapmanızı da kolaylaştırır. Renkler koyulaştıkça tasarımın sadeleşmesi gerektiğini de aklınızdan çıkarmamanızda fayda var.

Koyu renk paletli davetiye örnekleri için tıklayın.

İç İçe Geçen Monogramlı Davetiyeler

Monogramlar çok farklı şekillerde yapılabilen yaratıcı detaylar. Bunun için isimlerinizin veya soy isimlerinizin baş harflerini kullanabilirsiniz. Geleneksel olmasına rağmen oldukça özel bir kurgu gerektiren monogramı gösterişli kılansa kuşkusuz yazı karakteri seçimi. Bunun için bir tasarımcı ile çalışmanızda fayda var.

İç içe geçen monogramlı davetiye örnekleri için tıklayın.

Yeni Formda Davetiyeler

Düğün Davetiyesi 2019 Trendleri

Düğün davetiyeniz illa kare veya dikdörtgen olacak diye bir kural artık yok, hatta 2019 bu fikri tamamen ortadan kaldıracak bir trendi de beraberinde getiriyor. Geometrik -diğer- şekiller, yuvarlak ve hatta farklı kesilerek detaylandırılmış kenarlar davetiyenizi biricik kılacak.

Yeni formda davetiye örnekleri için tıklayın.

{88444}

Çelenkli Monogramlı Davetiyeler

Eğer monogram tasarımınızı düğün konsepti ile ilişkilendirmek istiyorsanız etrafına tema hakkında ipucu verebilecek bir çelenk detayı da ekleyebilirsiniz.

Çelenkli monogramlı davetiyeler için tıklayın.

Denizci Mavisi Davetiyeler

Denizci mavisi yeni siyah ve bu trendi düğün stilinize taşımak da en doğal hakkınız. Takım elbise zorunluluğu olan etkinliklerden bohem düğünlere her konseptle uyum sağlayabilecek bu rengi iyi kalite bir kağıt üzerinde davetiye olarak kullanabilirsiniz.

Denizci mavisi davetiyeler için tıklayın.