preloader

Destinasyon Düğünleri İçin Egzotik Oteller

01.12.2022
Destinasyon Düğünleri İçin Egzotik Oteller

Yazı Boyutu:

Maldivler ve Tayland’daki gözlerden uzak büyülü oteller, egzotik bir destinasyon düğünü isteyenlerin hayallerini süslüyor.

Hayaliniz rüya gibi bir destinasyon düğünüyse rotanızı Maldivler’e ya da Tayland’a çevirmeniz gerekiyor. Çünkü bu destinasyonlarda Soneva’nın Lüks Resort’ları unutulmaz bir destinasyon düğünü vadediyor. Maldivler ve Tayland’daki en ücra adalarda yer alan Soneva’nın doğadan ilham alan Lüks Resort’ları, zarif tasarımlarıyla kalpleri çalıyor. Lüks Resortlar’da ister küçük ve samimi bir tören yapabiliyor ister büyük aile düğünü tercih edebiliyorsunuz.

Destinasyon Düğünleri İçin Egzotik Oteller

Soneva’nın düğün koordinatörleri, düğün töreninin en küçük detaylarına kadar ilgileniyor. Soneva’nın özel olarak hazırlanmış yeni düğün paketleriyse, yeni evlenecek çift ve onların misafirleri için lüks konaklama deneyimi sunuyor. Her düğün paketinin içinde; özenle yapılmış zarif buketler, yerel Hindistan ceviziyle hazırlanmış süslemeler, çerçeveli evlilik sertifikası, düğün fotoğrafları, çiftlerin arzularına göre yapılan düğün pastası, şampanya veya köpüklü şarap seçenekleri ve çifte tören boyunca rehberlik edecek bir düğün organizatörü bulunuyor. İstek üzerine drone ve su altı çekimleri de yapılabiliyor.

Tamamen kendilerine özel bir alan içinde kutlama yapmayı tercih edenlere ise, tüm ada ve tesisi ayırtma seçenekleri sunuluyor.

Soneva Fushi, Maldives

Destinasyon Düğünleri İçin Egzotik Oteller

Maldivler’in orijinal ıssız ada resort’u Soneva Fushi, Hint Okyanusu’ndaki Baa Atoll UNESCO Biyosfer Rezervi içinde, yemyeşil tropikal bitki örtüsünde yer alıyor. Buradaki romantizm, gizem ve macerayla dolu her deneyim, hayal gücüne ilham veriyor. Soneva Fushi’nin, bir ömür boyu aşk ve romantizm havasını oldukça hissettiren özel düğün paketi, lüks villalardan birinin deniz kenarında, kumsalında veya bahçesinde unutulmaz bir tören sunuyor. Ek olarak her pakette; Maldivli davulcular, yeni evlenecek çifti törene götürmek ve ardından onlarla kutlamak için klasik bir Bodu Beru grubu, kumsalda iki kişilik özel bir barbekü yemeği ve çiftler için 60 dakikalık spa hizmeti bulunuyor.

Soneva Jani, Maldives

Destinasyon Düğünleri İçin Egzotik Oteller

Etkileyici Medhufaru Adası’nda yer alan Soneva Jani, huzur ve hayranlık uyandıran masmavi bir manzaraya sahip, özel bir lagünün içinde bulunan takımadalar resort’u. Burada, doğanın kucaklayışı lüks dokunuşlarla zenginleşiyor. Soneva Jani’nin nefes kesen ortamını vurgulayan düğün paketi, kum üzerinde natürel bir düğün çadırı ile sahilde bir tören, klasik bir Maldiv Bodu Beru grubu, kumsalda romantik özel bir akşam yemeği, ayrıca yüz bakımı, masaj, manikür ve pedikür dahil olmak üzere spada iki kişilik keyifli bir gün sunuyor.

Soneva Kiri, Thailand

Tayland’ın yemyeşil adası Koh Kood’da, nefes kesen tropikal yağmur ormanlarının ortasında yer alan ve Siyam Körfezi’nin sakinleştirici mavisiyle çevrili Soneva Kiri, lüksün, çevre dostu tasarımın ve unutulmaz otantik Tayland deneyimlerinin eşsiz bir karışımı… Soneva Kiri’deki özel bir düğün paketi, sahilde veya Soneva tarzı kemer platformuna sahip geniş bir villada düğün töreni, tören sırasında büyülü bir atmosfer yaratmak için müzik, ayrıca iki kişilik romantik özel bir kumsalda akşam yemeği sunuyor. İsteyenler için bir keşiş kutsaması da bulunuyor.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları