preloader

We Are The Walkers ile Şapkalarımızın Serüveni

04.01.2023
We Are The Walkers ile Şapkalarımızın Serüveni

Yazı Boyutu:

Yeni hikayeler peşinde dünyayı keşfedenleri, bu yolculukta kendini tanıyanları ve attığı her adımda büyüyenleri We Are The Walkers ruhu ile birlikte keşfedelim.

Her gün, farklı bir bilgi ve farklı bir hikâye öğrenip adımlar attığımız ve keşifler yaptığımız bir gün oluyor. Hayatımızın tüm bu süreçlerinde ise her birimiz, bizi biz yapan farklı karakter ve özelliklerimiz ile kendi yolumuzda ilerliyoruz. Bazen doğru kararlar aldığımız bazen de yanlışlarımız ile mücadele ettiğimiz bu keşif yolculuğunda hepimizin ortak noktası, pes etmeden yürümeye devam etmek. Yollarımızın kesiştiği noktalarda ise şapkamızın altındaki farklı karakter ve özelliklerimiz ile çok renkli ve güçlü oluyoruz. Peki aslında biz kimiz? Gelin bu sorunun cevabını We Are The Walkers ile birlikte keşfedelim.

Bir Düşünce Biçimi: Walkers

We Are The Walkers ile Şapkalarımızın Serüveni

Biz, hikayeleri olan ve nefes aldığımız sürece attığımız her adımda kendi yeni hikayelerimizi yazan birer kâşifiz. Aslında; şehirleri, insanları ve tatları keşfetme heyecanını taşıyan Walker’larız. Walkers bir düşünce biçimidir. Walkers olarak bizlerin sınırları, kuralları ve duvarları yoktur. Sadece hikayelerimiz vardır ve bu hikayelerimizin hepsini yeni deneyimlerin peşinde yürüdüğümüz sürece yaşatmaya devam ederiz. Yeni patikalar açarız, yol gösteririz ya da kendi yolumuzda bir eşlikçi buluruz, yürüdükçe keşfederiz. Bu yolculukta ise her birimizin kendine ait bir şapkası vardır.

Walker Olmak

We Are The Walkers ile Şapkalarımızın Serüveni

Yürüdükçe ilerlediğimiz, keşfettiğimiz bu yolculukta ise We Are The Walkers ruhu bize ilham verir. We Are The Walkers ile Walker’ların belli bir yaşı, yeri ve dili yoktur. Sadece içinde keşfetmenin heyecanını taşıyan ve bu heyecan ile kendi şapkası ile pes etmeden emin adımlarla yürüyenler vardır.

Kendi Yürüyüşümüzde, Kendi Şapkalarımız

We Are The Walkers ile Şapkalarımızın Serüveni

Yaşam yolculuğumuzdaki bu serüvende hepimizin kendine ait bir şapkası vardır. Bu yolculukta, bazen kendi şapkamız ile bazı adımlara ilham oluruz bazen de başkalarının yürüyüşlerine şapka çıkarırız.

Kendi karakterimiz ve özelliklerimizi barındıran şapkalarımız ile cesur adımlar atarak bir yolculuğa çıkarız, yürürüz ve her keşfettiğimiz anda bir hikâye yazarız. Ama adım atmaktan ve yürümekten asla vazgeçmeyiz. Çünkü kendi yolunda yürüyenlerin kaybolmadığını ve yeni yollar bulacağını biliyoruz. Bu yolda ise varacağımız yere ve başkasının söylediğine değil, sadece kendimize katacağımız iyi ya da kötü keşiflere, yürüdüğümüz yere bakarız.

Yollarımızın kesiştiği noktalarda ise şapkamızın altındaki farklı karakter ve özelliklerimiz ile çok renkli ve güçlü oluruz. Farklı şapkalara sahip olsak bile birlikte daha çok güçleniriz.

Yürüyoruz Di’ Mi?

Çıktığı yolda bir an bile vazgeçmeyenler, yolun sonuna gelip şapkasını önüne koyduğunda iyi ki kendi yolumda yürümüşüm diyenler, sınırları aşmak için adımlarına anlam katan eşlikçilerle yeni hikayeler yazmak için cesaretiyle adım atanlar…

We Are The Walkers ile Şapkalarımızın Serüveni

Yeni hikayeler peşinde dünyayı keşfedenler ya da kendini keşfetmen için bir adım atanlar… Yeni patikalar açıp yol gösterenler, gezenler, görenler, merak edenler, her adımda büyüyenler… We Are The Walkers ruhuyla ilerlemeye devam edenler, Yürüyoruz di mi?

*Bu içerik We Are The Walkers iş birliğinde hazırlanmıştır.

OGGUSTO
OGGUSTO
editörün tüm yazıları