• Arama
Tod’s Yorky Gomino İçin Özel Video

Efsanevi şarkıcı Rod Stewart’ın çağdaş bale ve dans ustası kızı ReneeTOD’S’un ikonik Gommino’suna yeni bir bakış açısı getiren ve 10 Mayıs’ta lanse edilecek olan Yorky modelini eğlenceli bir video ile tanıtıyor. 

Müzik ve dansla çevrili bir şekilde yetişen Renee, videoda, hafif ve eklektik yapısıyla dansetmeye, kahkaha atmaya ve eğlenmeye tutkun kişilere mükemmel bir uyum sağlayan TOD’S Yorky Gommino’nun çabasız stilini eğlenceli bir koreografi ile sergiliyor. 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.