preloader

Dünyanın En Önemli Spa Merkezlerinden Six Senses Artık Bodrum'da

24.05.2017
Dünyanın En Önemli Spa Merkezlerinden Six Senses Artık Bodrum'da

Yazı Boyutu:

İlk olarak 1995 yılında Maldivler’de açılmış olan Six Senses Hotel Resort & Spa; 141 adet otel odası, yamaç odası ve süiti ile Bodrum’da Six Senses Kaplankaya olarak hizmete açıldı. Ilık esintisi, gizli koyları ve turkuaz denizi ile, misafirlerini yenilenmeye ve keşfetmeye çağırıyor.

Dünyanın En Önemli Spa Merkezlerinden Six Senses Artık Bodrum'da

Yaz tatilinde, sağlıklı yaşam ve eğlence programlarının yanında, rahatlatıcı spa terapilerini de keşfetmek isteyenler için wellness tarzını Six Senses tecrübesi ile birleştiren bu özel otel çok özel deneyimler vadediyor.

Six Senses İle Altıncı Duyunuzu Keşfedin

Ege Denizi’nin muhteşemliğinde unutulmaz bir tatil imkanı sunan ve misafirlerinin hem doğayı hem de kendilerini yeniden keşfetmelerini sağlayan Six Senses Kaplankaya, 4 özel paket sunuyor: Fizyoterapist, hemşire ve spor eğitmenleri ile deneyimlenebilen “Sağlıklı Kilo Verme”, aile ile eğlenceyi buluşturan “Family Escape”, stresi kontrol ederek uyku düzenine yardımcı olan “Staying Young & Well” ve bütünsel wellness tekniklerinin yanında şifa terapileriyle de zenginleştirilmiş “De-stress & Reconnect”. Birbirinden zengin bu paketleri deneyimleme imkanı sunarak tatili sağlıkla bir araya getiren otel, gerçekten bulunmaz bir fırsat.

{77697}

Ege’nin maviliğinde yüzerken yorulan vücudunuzu rahatlatıcı bir masaj ile taçlandırabileceğiniz bu otelde, antik çağ harabelerine doğru yapılan bir doğa yürüyüşü ise mavi ve yeşili beraber yaşamanın benzersiz keyfini tattırıyor.

{77619}

Six Senses Kaplankaya’nın restaurantı büyüleyici bir deniz manzarası eşliğinde sağlıklı Akdeniz Mutfağı’nın eşsiz ve geleneksel lezzetlerini de tatma şansı sunuyor. Otel, geleneksel beş yıldızlı tatil anlayışına getirdiği yeni yorumu ile misafirlerini, eşsiz zamanlar geçirmeye davet ediyor.

Zeynep Ülgen
Zeynep Ülgen Tüm Yazıları