preloader

Pandora’dan Aşka Dair Küçük Jestler

18.01.2021
Pandora’dan Aşka Dair Küçük Jestler

Yazı Boyutu:

aaa

Sevginizi, Pandora Sevgililer Günü koleksiyonuyla göstermeye ne dersiniz? Pandora'nın 2021 Sevgililer Günü koleksiyonunu keşfedin.

Yüksek kalitede, elde tamamlanmış mücevherleri ulaşılabilir fiyatlarla sunan dünyanın en büyük mücevher markası Pandora, her zaman olduğu gibi bu sene için de ışıltılı bir Sevgililer Günü koleksiyonu sunuyor. Koleksiyonu çıkarmadan önce Pandora, Sevgililer Günü’ne özel bir araştırma yaptı. Araştırmaya katılanların büyük bölümü, özel günlerde, sevildiklerini daha çok hissettiklerini ve özel günleri önemsediklerini söyledi. Bu araştırmadan yola çıkarak sevdiklerinizi Pandora’nın ışıltılı mücevherleriyle daha özel hissettirebilirsiniz. Üstelik Sevgililer Günü’ne özel 3 al 2 öde kampanyası devam ediyor. Tüm ürünleri incelemek için burayı tıklayın!

Pandora’dan Aşka Dair Küçük Jestler

Pandora’nın Sevgililer Günü koleksiyonundaki kalpli ve çiçekli mücevherler, sevginizi anlatmanın ve güzel anlarınızı unutulmaz hale getirmenin en güzel yollarından… İkonik stiliyle, el işçiliği ve ustalığı bir araya getiren Pandora, bu özel gün için tasarladığı mücevherlerle “Seni seviyorum” demenin farklı yollarını sunuyor. Koleksiyonun en dikkat çekici mücevherleri arasında; Pandora Moments T Kalp Klipsli Bileklik, Metalik Kırmızı Kalp Charm ya da Gül Çiçeği Sallantılı Charm bulunuyor. Sade ama iddialı Işıltılı Dilek Kalp Kolye ya da Işıltılı İç içe Geçmiş Kalpler Charm’ı ile de sevginizin gücünü gösterebilirsiniz.

Sevgililer Günü Koleksiyonunda Dikkat Çeken Mücevherler

Pandora Moments T Kalp Klipsli Bileklik

Elle tamamlanan 925 ayar gümüş mücevher, klasik Pandora Moments T-Klipsli bileklikliğimizden ilham aldı. T-Klipsli Kalpli bilekliği açmak ve kapamak için bir tarafında açık bir halka olan kalp şeklinde bir disk bulunuyor. 10-13 charm’la kullanılabilecek şekilde tasarlanan bileklik, içten bir dokunuş sunması için eşsiz bir mesaj barındırıyor.

Pandora’dan Aşka Dair Küçük Jestler

Satın Al

Metalik Kırmızı Kalp Charm

925 ayar gümüş kalp şeklindeki kırmızı charm, alt kısmının parlaması için elle uygulanan şeffaf kırmızı mineyle üretildi. Opak ve yarı şeffafın mükemmel dengesi olan bu tasarım, Pandora Moments bilekliğin üzerinde daha sade görünümlü charm’larla bir arada kullanıldığında daha da ortaya çıkacak.

Pandora’dan Aşka Dair Küçük Jestler

Satın Al

Işıltılı Dilek Kalp Kolye

Pandora Wish koleksiyonundaki tasarımlardan ilham alan ışıltılı dilek kalp kolye, 925 ayar gümüş ve elde tamamlandı. İkonik V şekli, akıcı bir tasarım yaratmak adına kolye ucunun ışıltılı kalp detayına yerleştirildi. Ayarlanabilmesi için kayan bir kilit içeren tasarım, zincirinin ucunda küçük parlak bir kalple süslü.

Pandora’dan Aşka Dair Küçük Jestler

Satın Al

Işıltılı İç İçe Geçmiş Kalpler Charm

Tasarım, iç içe geçen parlak Pandora Rose kalplerin yanı sıra önde ve arkada taşlarla süslü ışıltılı kalpler içeriyor. Yanlarda da iç içe geçmiş kalpler bulunuyor. Romeo ve Juliet’in ünlü aşk hikâyesinden ilham alan bu charm, sevginizi en güzel şekilde yansıtacak.

Pandora’dan Aşka Dair Küçük Jestler

Satın Al

Kırmızı Eğik Kalpli Tektaş Yüzük

Romeo ve Juliet’in hikâyesinden ilham alarak yaratılan bir başka mücevher ise kırmızı eğik kalpli tektaş yüzük… Bu ışıltı saçan parça, 925 ayar gümüşle yaratıldı. İnce, parlak bir bandı olan yüzük kalp şeklinde bir taş içeriyor. Asimetrik bir görünüm yaratmak için diğer tektaş yüzüklerle birlikte kullanılabilen bu stil, ideal bir Sevgililer Günü hediyesi.

Pandora’dan Aşka Dair Küçük Jestler

Satın Al

Vintage Kaset Sallantılı Charm

Gümüş sallantılı charm, kalp şeklinde ince bir halkadan sarkan bir kaset yer alıyor. Kasetin üstünde elle uygulanmış minik kırmızı mineden kalp ve Pandora tacı O monogram işlemeleri bulunuyor. “Our love songs” ve “Mix tape” ifadeleri de charm üzerine işlenmiş.

Pandora’dan Aşka Dair Küçük Jestler

Satın Al

Işıltılı Markiz Dilek Yüzüğü

İki adet yüzük birleşerek şeffaf kübik zirkon içeren çift yüzük şeridini oluşturuyor ve ortaya Işıltılı Markiz Dilek Yüzüğü çıkıyor… Başka mücevherlerle kullanımı ideal olan Dilek yüzüğü, ışıltılı bir kontrast yaratması için Pandora Shine yüzüklerle birlikte kullanılabilir.

Pandora’dan Aşka Dair Küçük Jestler

Satın Al

Bu içerik Pandora sponsorluğunda hazırlanmıştır.