preloader

Sevgililer Günü İçin Stil Önerileri

01.01.2020
Sevgililer Günü İçin Stil Önerileri

Yazı Boyutu:

Sevgililer Günü’nde planlarınıza göre uygulayabileceğiniz stil önerilinden ilham alın.

Yeni yılın ardından soğuk havaları kırmızının tüm tonlarıyla ısıtan Sevgililer Günü için de geri sayım başladı. Elbette sevginizi göstermenin takvimdeki tarihler ile bağlantısı yok ancak evrensel olarak kutlanan bu özel gün hiç şüphesiz bir adım daha öne çıkıyor. Günler öncesinden hediye listelerinin yazıldığı, planların yapıldığı 14 Şubat’ta seçiminiz neresi olursa olsun size eşlik edebilecek kilit stiller bu telaşlı günü rahat atlatmanız konusunda size yardımcı olacaktır.

“Aşk, birbirine bakmak değil; birlikte aynı yöne bakmaktır.”

Antoine de Saint – Exupery

Evde Romantik Bir Akşam Planlıyorsanız

14 Şubat akşamı ışıltılı parçaları stilinize yansıtarak şık dokunuşlar yapabilirsiniz. Rahatlığınızı ön planda tutarak özellikle aksesuar ve ayakkabılarda biraz gösterişe yer verirseniz güzel bir denge yakalamış olursunuz. Bu güne özel olarak da aşkın renkleri kırmız ve pembeyi birlikte kullanabilir hem romantik hem de cool bir stil yaratabilirsiniz. Mini etekleri bu tarz ev davetlerinde mutlaka kullanın eğer daha eğlenceli ve canlı bir stil planlıyorsanız değişik renklerde diz üstü çorapları kullanabilirsiniz.

“14 Şubat için kırmızının her tonunu kullanabilirsiniz.”

Sevgililer Günü İçin Stil Önerileri

{771556}

Otelde Romantik Bir Gece Planlıyorsanız

Sevgililer Günü için şık bir otelde yer ayırttıysanız minimalist siyah bir elbise doğru bir seçim olacaktır. Detaylarda ise mutlaka kırmızı kullanın. Bu bir çanta, topuklu ayakkabı olabilir ya da takı tercihinizde kırmızıya yönelebilirsiniz. Siyah ve kırmızı bir araya geldiğinde keskin bir görüntü oluştursa da doğru kullanıldığında zarif ve güçlü bir stil yaratmanızı sağlayacaktır. Her duruma uygun olan bootileri tamalayıcı olarak kullanabilirsiniz ancak kırmızı stilettolar şık bir 14 Şubat için daha doğru bir şeçim olacaktır.

“Güçlü ve zarif bir stil için koyu renkleri bir arada kullanmaktan çekinmeyin.”

Sevgililer Günü İçin Stil ÖnerileriDışarda Sakin Bir Gün Planlıyorsanız

Eğer 14 Şubat’ı dışarıda ancak spontane bir şekilde geçirmeyi planlıyorsanız, size her durumda eşlik edecek karma bir stile ihtiyacınız olacaktır. Kitten heel bootiler bu tarz uzun günler için oldukça kullanışlı olacaktır. Eğer sneaker kullanırsanız seçtiğiniz yerler konusunda bir kısıtlamaya gidebilirsiniz ancak bootilerin vereceği şık görüntü sizi bu durumdan kurtarır. Kırmızı bir kazak ise hem casual hem de 14 Şubat’a uygun bir stil yakalamanıza yardımcı olacaktır. Deri pantolonlar ise bu akşam için aklınızda tutmanız gereken en iyi tamamlayıcılardan biri olabilir.

Sevgililer Günü İçin Stil Önerileri

Miray Petrini
Miray Petrini
editörün tüm yazıları