preloader

Dijital Reklama Yön Veren Markalar Eylül'de İstanbul'da

22.08.2019
Dijital Reklama Yön Veren Markalar Eylül'de İstanbul'da

Yazı Boyutu:

AdColony, geçtiğimiz sene büyük ses getiren Intelligence Summit etkinliğinin ikincisini gerçekleştirmek için gün sayıyor.

İstanbul’da 2-3 Eylül’de düzenlenecek olan AdColony Intelligence Summit, dünyanın önde gelen şirketlerinin medya ajansı temsilcileri, reklam verenler ve marka temsilcileri ile yerli ve yabancı konuşmacıları ikinci kez bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Dijital Reklama Yön Veren Markalar Eylül'de İstanbul'da

Son yıllarda tüm gözlerin dijital reklamcılığa çevrilmesi ile birlikte Türkiye ve dünyada dijital reklam harcamaları gün geçtikçe artıyor. Fark yaratmanın giderek zorlaştığı dijitalde, markalar trendleri takip ederek hedef kitlelerine ulaşmanın yeni yollarını ararken, AdColony bu konuları bu yıl ikincisi düzenlenecek ACIS’19 ile masaya yatırmaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz yıl ilk kez gerçekleştirilen bu zirve ile Latin Amerika’dan Avrupa’ya, Orta Doğu’dan Afrika’ya 5 kıtadan 15’ten fazla ülkeden İstanbul’a gelen dijital liderler online reklamcılığı masaya yatırırken birbirlerini tanıma ve deneyimlerini paylaşma fırsatı bulmuştu. Türkiye için adeta bir kilometre taşı olması beklenen zirvede bu sene ise çok daha geniş bir perspektiften uzmanlar bir araya gelerek en güncel trendleri konuşmak, potansiyel iş birlikleri kurmak ve deneyimlerini paylaşmak imkanına erişecekler. Bunun yanında etkinlik kapsamında dijital dünyanın bugünü ve geleceği de en ince detayına kadar konuşulacak.

Dijital Reklama Yön Veren Markalar Eylül'de İstanbul'da

Etkinlik boyunca yapacakları konuşmalar ve katılacakları paneller ile sektörün önde gelen konularına ışık tutacak şirketler arasında MOAT, Oracle, IAB, Adjust, Mindscapes, Kantar Millward Brown, Nielsen, OnDevice Research ve LinkedIn yer alacak. ACIS’19 zirve katılımcıları arasında ise 20 farklı ülkeden Unilever, Nestle, Volvo, Heineken, Visa, McDonald’s, LG, Nissan, Disney, LEGO gibi reklam verenler ve Group M, Carat, Initiative gibi medya ajanslarının üst düzey yöneticileri ve medya karar vericileri bulunacak.

3 kıtada 25’den fazla ülkeyi Türkiye ofisinden yöneten Adcolony EMEA ve LATAM Genel Müdürü Volkan Biçer konu ile ilgili yaptığı açıklamada;

AdColony Türkiye Ofisi olarak geçtiğimiz sene ilkini gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizin ikincisini bu sene de, daha büyük ölçekte tekrar gerçekleştirmek bizim için gerçekten gurur verici. Türkiye Ofisi olarak böyle bir zirveye imza atacağımız için çok mutlu ve gururluyuz.” dedi.

Dijital Reklama Yön Veren Markalar Eylül'de İstanbul'da

Bu sene ikincisi gerçekleşecek etkinliğin heyecan veren konu başlıkları arasında içerik pazarlamasının önemi, reklamda sahtecilik, dijital hikaye anlatıcılığının kodlarını kırma, doğru amaç ve KPI odaklı ölçümleme ve LinkedIn profilinizi nasıl geliştirebilirsiniz gibi konular yer alıyor.

Etkinliğin heyecanla beklenen konuşmacıları arasında Cannes Lions konuşmacısı Yonathan Dominitz de yer alıyor. AdColony Türkiye ve Nordic Pazarlar partneri LinkedIn ve Spotify da etkinlikte küresel ekipleri ile bulunacak markalar arasında yer alıyor.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları