preloader

Fotoğraf Sanatçılarının Gözünden Aston Martin

25.07.2018
Fotoğraf Sanatçılarının Gözünden Aston Martin

Yazı Boyutu:

Efsanevi otomobil ve sürat teknesi tasarımlarıyla dünyanın en ünlü markalarının başını çeken Aston Martin, Aston Martin The Book kitabını piyasaya sürdü. 2013 yılında 100. yılına özel çıkardığı kitabıyla çok ses getiren marka, şimdi ise araba modellerinin farklı bakış açılarından incelenebilmesi için 11 fotoğraf sanatçısı ile iş birliği yaptı.

Aralarında Bryan Adams, Jason Bell, Grek White, Ellen Von Unwerth gibi başarılı isimlerin bulunduğu bu 11 fotoğraf sanatçısı, kendilerine markanın birer ikonik modelini seçti. Seçtikleri modeli inceleyip kitaba özel çekimler yaparak, okurlara farklı bakış açıları sundu.

Fotoğraf Sanatçılarının Gözünden Aston Martin

Bryan Adams’ın, “Fotoğrafçılıkta önemli olan farklı bir perspektifle yeni bir açı bulmaktır,” sözlerinden bu kitabın otomobil tutkunları için önemli bir yere sahip olacağını net bir şekilde anlıyoruz.

{88196}

Markanın tarihini, kurucuları Robert Bamford ve Lionel Martin’i ve markanın kuruluşuyla beraber gelişen otomobil kültürünü de işleyen Aston Martin The Book, iki kapak tasarımıyla yayınlandı.

Fotoğraf Sanatçılarının Gözünden Aston Martin

Standart siyah kaplı ve siyah deri kaplı seçenekleri bulunan kitabı, internet sitesi üzerinden sipariş edebilirsiniz.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları