preloader

Bir Tasarım Harikası: Bentley Continental GT Convertible

15.03.2019
Bir Tasarım Harikası: Bentley Continental GT Convertible

Yazı Boyutu:

Bentley’nin yeni Bentley Continental GT Convertible modelini inceleyin.

Tasarımı, mühendisliği ve el işçiliği Britanya’da yapılan ve Bentley’nin dünyanın en stil sahibi ve zarif Grand Tourer otomobilleri yaratma konusundaki ustalığını yansıtan yeni Continental GT Convertible’ı bu lüks markanın özü niteliğinde.

Bir Tasarım Harikası: Bentley Continental GT ConvertibleÖzel tasarlanmış açılabilir tavan, otomobil 30 mil/saate (50 km/s) varan hızlarda giderken yalnızca 19 saniye içinde açılıp kapatılabiliyor. Bu özellik, Continental GT Convertible’ın bir düğmeyle lüks bir coupe otomobilden üstü açık bir Grand Tourer’a dönüşmesini sağlıyor. Yedi farklı renkteki kumaş tavan seçenekleri arasında bir ilk olarak otantik tüvit kaplama da bulunuyor.

{77687}

Bir Tasarım Harikası: Bentley Continental GT Convertible

Bentley Continental GT Convertible, üçüncü nesliyle Bentley’in dünyanın en kusursuz Grand Tourer otomobillerini yaratma konusundaki ustalığını gözler önüne seriyor. Tavan açıkken de kapalıyken de ayrı bir güzelliği yansıtan GT Convertible’ın adaleli, heykelsi çizgileri, akıcı ve zarif dış tasarımına vurgu yapıyor.

{771865}

Bir Tasarım Harikası: Bentley Continental GT Convertible

En kaliteli el yapımı malzemeler ve araç içi teknolojiler birleşerek bağlanabilirliği yüksek, kişiselleştirilmiş bir kabin ortaya çıkaran GT Convertible, 626 HP gücündeki W12 motoru, sekiz ileri çift kavramalı şanzımanı ve en son şasi teknolojileriyle güçlü ve hassas bir sürüş deneyimi sunuyor. Bu eşsiz Grand Tourer, 0’dan saatte 100 kilometre hıza sadece 3,8 saniyede ulaşıyor ve azami saatte 333 kilometre hız yapabiliyor.

Bir Tasarım Harikası: Bentley Continental GT Convertible

Yeni tasarlanan ve önceki nesil modele göre daha sıcak ve sade olan boyun ısıtıcı, ısıtmalı Konfor Koltuklarına kusursuz bir şekilde entegre olup, ayarlanabilir elektrikli koltuk başlıkları etrafındaki verimliliği ve hava akımını optimize ediyor.Yeni boyun ısıtıcının dikkat çeken tasarım ayrıntısı, olukların tamamını kaplayan ve Bentley’nin meşhur ‘boğa gözü’ menfezlerini hatırlatan krom merkez kanatçık. Isıtmalı direksiyon, koltuk ısıtıcıları ve yeni ısıtmalı dirsekliklerle beraber bu sofistike konfor unsurları tüm koşullarda lüks bir sürüş deneyimi yaratıyor.

OGGUSTO
OGGUSTO
editörün tüm yazıları