preloader

Erkekler İçin Tatil Valizi Önerileri

03.05.2022
Erkekler İçin Tatil Valizi Önerileri

Yazı Boyutu:

Birkaç kilit parçayla pratik ve şık bir tatil valizi hazırlayabilmeniz için önerilerimizi inceleyin.

Sahil şeritlerini tercih ettiğiniz zaman mavinin hemen hemen her tonunu kullanabilirsiniz; ancak bu biraz da doğadan ilham almayacağınız anlamına gelmez. Bu yüzden mavinin yanı sıra yeşilin soğuk tonlarını da ihmal etmeyin. Üzeri baskılı tişörtler ise bu sezonun en ön plana çıkan parçaları arasında yer alıyor!

Erkekler İçin Tatil Valizi Önerileri

Eğer deniz kenarında uzun süre tembellik yapmak size göre değilse yanınıza plaj raketi (bir diğer adıyla matkot) alabilirsiniz. Özellikle su kenarında oynaması oldukça keyifli bir aktivite olduğu için aynı anda hem serinlemiş hem de spor yapmış olursunuz.

Erkekler İçin Tatil Valizi Önerileri

Uzun yolculukları kesinlikle daha çekilebilir kılan kulaklıklarınızı ise yanınıza almayı unutmayın. Özellikle headphone dediğimiz büyük kulaklıkların yeniden revaçta olduğunu hatırlatmakta fayda var. Eğer tatile arkadaşlarınızla çıkıyorsanız ve playlist’inize güveniyorsanız kulaklığınızla birlikte yanınıza mutlaka bir bluetooth hoparlör alın.

{772779}

Erkekler İçin Tatil Valizi Önerileri

Elbette bir diğer önemli konu ise güneşten korunmak. Eğer henüz bronzlaşma fırsatınız olmadıysa ve beyaz tenliyseniz, bu süreci hızlandıran ürünler kullanmak yerine ilk adım olarak yüksek faktörlü ürünler tercih edebilirsiniz. Sadece güneşlenirken değil güneş sonrası bakımınızı da dikkate alın ve güneş sonrası cildinizi doğru ürünlerle korumaya özen gösterin.

Erkekler İçin Tatil Valizi Önerileri

Yaz döneminin bir diğer önemli konusu ise parfüm. Havaların sıcaklığını göz önünde bulundurarak ağır parfümlerden kesinlikle kaçınmalısınız. Bu dönemde daha fresh kokular tercih etmelisiniz; bergamot, limon çiçeği, greyfurt ya da yeşil çay gibi hafif notaları içinde barındıran parfümler kendinizi çok daha ferah hissetmenizi sağlarken yaz mevsimi için de mükemmel bir tercih olacaktır. Eğer kalıcılığından şüphe ederseniz, sadece teninize değil kıyafetlerinize de biraz parfüm sıkabilirsiniz.

Erkekler İçin Tatil Valizi Önerileri

{771177}

Ayakkabı konusunda ise deri yerine bez spor ayakkabıları tercih edebilir ya da espadril giyebilirsiniz. Bağcıksız ve oldukça rahat olan espadriller gündüzden geceye size rahatlıkla eşlik edecektir. Özellikle renkli şortlarla kullanıldığında zahmetsiz bir şıklık yakalamak isterseniz en az bir iki farklı renk espadril almanızda fayda var.

Miray Petrini
Miray Petrini
editörün tüm yazıları