preloader

Babaların Karakterlerine Göre Hediye Önerileri

13.06.2022
Babaların Karakterlerine Göre Hediye Önerileri

Yazı Boyutu:

aaa

Babanızın karakterinin kendine has olduğunu biliyoruz! Ona özel olarak seçebileceğiniz hediyelerle Babalar Günü’nü unutamayacağı bir şekilde kutlamaya ne dersiniz?

Bazı babalar bakımlı, bazıları sportif bazıları da çok eğlenceli! Tabii sevilen karakter özellikleri bunlarla sınırlı değil… Babalar Günü’nü unutulmaz kılmak için nokta atışı bir hediye almak şart. Henüz hediyenizin ne olacağına karar vermediyseniz babaların karakterlerine göre hediye alternatifleriyle doldurduğumuz yazımızı mutlaka inceleyin. Size harika fikirler vereceğine ve böylelikle babanızı çok mutlu edeceğine eminiz.

İş Temposu Yoğun Babalara

Babaların Karakterlerine Göre Hediye Önerileri

Babanız işine tutkuyla bağlı ve ofisini her gittiği yere memnuniyetle taşıyorsa hediye olarak ilk önce teknolojik ürünleri düşünmelisiniz. Özellikle işlerini kolaylaştırabilecek birçok seçenek var. Bluetooth kulaklık, son teknolojiye sahip tablet ve akıllı saatler tam ona göre olacaktır. Ayrıca yoğun dönemlerden geçerken mental ve fiziksel olarak rahatlayabilmesi için onun favori semtinde konumlanan spa üyelikleri satın alarak gönlünü fethedebilirsiniz.

Bakımlı Babalara

Babaların Karakterlerine Göre Hediye Önerileri

Aynalarla dost, görünümüne dikkat etmeyi çok seven bir babanız varsa bakım rutinine destek olacak bir hediye seçmeniz onu çok mutlu edecektir. Eğer bakımlı babanız için alacağınız hediye konusunda kararsızsanız dünyanın ilk elektrikli tıraş makinesinin mucidi olan Remington’a güvenebilirsiniz!

Babaların Karakterlerine Göre Hediye Önerileri

Remington’un son model hibrit tıraş makinesi Omniblade serisi, üstün bir teknolojiyle geliştirilmiş olup her bakımlı erkeğin en sevdiği tıraş makinesi olacak kadar iddialı. Çünkü Omniblade serisinin tüm özellikleri kullanıcılar için son derece pratik, keyifli ve cilde yakın bir tıraş deneyimi sunuyor.

Babaların Karakterlerine Göre Hediye Önerileri

Özel kesim ve dokulu bıçaklar, 0,15 mm’ye kadar kesim performansı göstererek babanızın cildini tertemiz gösterme görevini üstleniyor, üstelik 5 yıla kadar dayanıklı olması da cabası! Ayarlanabilir tarak ve farklı fonksiyonlar için özel olarak geliştirilen ilave aparatlar ise kişisel bakım deneyimini en üst seviyeye çıkarıyor. 50 mm ana bıçağı, ayarlanabilir hassas kadranlı tarağı (0,5-5 mm) ve 3/6/9 mm burun ve kulak düzeltici aparatı ile en üst düzeyde hassas yüz bakımı sağlarken vücut tarağıyla da temiz görünen bir tıraş keyfi deneyimlenmesini sağlıyor.

Tüm bunlara ek olarak LED şarj göstergesi sayesinde, istenmeyen bir sürpriz yüzünden babanızın tıraş keyfi asla yarım kalmayacak. Ayrıca babanız kolay temizlenebilen ve %100 su geçirmez olarak tasarlanan Omniblade serisini saklama çantasıyla dilediği her yere götürebilecek. Remington Omniblade serisi ile kutladığınız bu Babalar Günü’nü ise asla unutmayacak!

Sportif Babalara

Babaların Karakterlerine Göre Hediye Önerileri

Spor yapmak babalarınız için formda kalmaktan çok daha fazlasıysa, onu mutlu edecek spor içerikli eğitim paketlerine mutlaka göz atın. İster online isterse spor salonunda katılabileceği aktiviteler ile babalarınız unutulmaz bir hediyeye kavuşacak… Spor müsabakalarını takip etmeyi çok seven babalarınız için de desteklediği takımların maç biletlerini hediye edebilir, onların heyecanına ortak olabilirsiniz.

Eğlenceli Babalara

Babaların Karakterlerine Göre Hediye Önerileri

Eğlenceli babalar için hediye konusunda sınır tanımaya gerek yok. Enerjisi hiç bitmeyen ve çocuk ruhunu hep koruyan babanız için tüm aileyi birleştirecek kutu oyunları ya da oyun konsolu çeşitlerini düşünebilirsiniz. Son dönemde popülaritesi çok artan retro konsollara da mutlaka bakın. Çünkü beraber eğlenceli anılar biriktirmenin onun için en güzel hediye olacağı kesin!

Seyahat Seven Babalara

Babaların Karakterlerine Göre Hediye Önerileri

Seyahat etmeyi çok seven bir babanız varsa çıkılacak tatilin vakti hiç önemli değildir. Babalar Günü’nde her şeyi ayrıntılarıyla düşündüğünüz bir tatil planı organize etmeniz onu çok mutlu edecektir. Aynı zamanda her tatilde sizi hatırlayacağı sırt çantası, bavullar gibi hediyelere de mutlaka bakın. Çünkü dünyayı keşfetmeyi seven babalar için seyahatten daha iyisi düşünülemez.

Sanatsever Babalara

Babaların Karakterlerine Göre Hediye Önerileri

Ruhunu sanatla dinlendiren, sanatın her dalının değerini bilen babalar için de birçok hediye alternatifi mevcut. Favori sanatçısının plakları, en sevdiği yönetmenin film setleri ya da hayranlık duyduğu bir sanat eserini hediye edebilirsiniz. Türkiye’nin birbirinden güzel müzelerinde dilediğince gezebilmesi için müze kart seçeneği tam da ince ruhlu babanıza göre!

Klasik Tarzı Olan Babalara

Babaların Karakterlerine Göre Hediye Önerileri

Görünüşüne her daim önem veren, stiliyle fark yaratan bir baba için gardırobunun genişletilmesi her zaman en güzel hediyedir. Bunun için de favori aksesuarı onun kalbini çalmaya yetecektir. Yani tarzına uygun olacak bir saat, gözlük ya da şapka almayı düşünebilirsiniz. Ayrıca kol düğmelerinin de klasik bir hediye olacağı fikri sizi yanıltmasın. Takım elbise giymeyi seven babanızın tahmininizden çok kol düğmeye ihtiyacı var! İşte tam da sizi hatırlaması için minik ama iddialı bir hediye.

Maceracı Babalara

Babaların Karakterlerine Göre Hediye Önerileri

Kimi babalar biraz macera ruhludur! Macera tutkunu babanız için birçok aktiviteyi içeren unutulmaz hediye seçeneklerini keşfetmelisiniz. Kamp yapmayı çok seven babanız için yeni ekipmanlar harika bir hediye fikridir. Ayrıca daha önce deneyimlemediği bunge jamping, sörf gibi adrenalin içeren aktiviteler de babalarınızı çok mutlu eden hediyeler arasında yer alacak!

*Bu içerik Remington iş birliğinde hazırlanmıştır.