preloader

Akasya AVM’de BMW Studio Deneyimi

15.12.2017
Akasya AVM’de BMW Studio Deneyimi

Yazı Boyutu:

Otomobil meraklılarının bir AVM’ye gittiğinde gördüklerinde en mutlu oldukları obje kuşkusuz otomobillerdir. Tam anlamıyla otomobillere dokunabildiğiniz, BMW marka deneyimini yaşayabildiğiniz ve Premium bir konseptte merak ettiğiniz her şeyi uzmanlarına sorup öğrenebildiğiniz bir yerden bahsediyoruz. Akasya AVM’de yer alan BMW Studio.

Akasya AVM’de BMW Studio Deneyimi

Temmuz 2017 tarihinden beri BMW sevenleri bir araya getiren BMW Studio’da her ay farklı bir konsept hayat buluyor. 5 ayı aşkın sürede ilk olarak Yeni BMW 7 Serisi, BMW Individual ve Yeni BMW 4 Serisi’nin sergilendiği BMW Studio, Kasım ayında Yeni BMW X3 ve Yeni BMW 6 Serisi Gran Turismo’yu tutkunlarıyla buluşturdu. BMW’nin Türkiye’de türünün tek örneği olarak hayata geçirdiği BMW Genius adındaki otomobil danışmanlarının hizmet verdiği BMW Studio’da sadece sergilenen otomobillerin değil tüm BMW’lerin özelliklerini en ince ayrıntısına kadar öğrenebiliyorsunuz.

Akasya AVM’de BMW Studio Deneyimi

Geçtiğimiz Kasım ayında BMW Studio’da sergilenen araçlardan Yeni BMW X3, bağımsızlığına düşkün olanların tercihi iken Yeni BMW 6 Serisi Gran Turismo, sportif tarzını sahip olduğu otomobilde de vurgulamayı sevenlerin gözdesi. Teknolojik donanımlarıyla hayatlarımızı kolaylaştıran bu iki model, şehir içinde de şehir dışında da en iyi yol arkadaşlarınızdan biri olmayı hedefliyor.

Akasya AVM’de BMW Studio Deneyimi

Dünya lansmanı Eylül ayında Frankfurt Otomobil Fuarı’nda düzenlenen Yeni BMW X3 ilk kez M Performance donanım seçeneği ile BMW tutkunlarıyla buluşmaya başladı. Dış tasarımıyla hayranlık uyandıran Yeni BMW 6 Serisi Gran Turismo ise sadece görsel olarak değil teknolojik donanımlarıyla da sizi özel hissettireceğini kanıtlıyor.

Akasya AVM’de BMW Studio Deneyimi

Akasya AVM’nin meydan alanında yer alan BMW Studio’da BMW’nin en özel modelleri sergileniyor. Haftanın her günü saat 10.00 ile 22.00 arasında ziyaret edebilen BMW Studio’da, sergilenen modelleri BMW Genius eşliğinde keşfedebiliyorsunuz.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları