• Arama

Cildinizden Saçınıza Güneş ile Dost Ürünler

Güneşin cildinize ve saçlarınıza verdiği zararı en aza indirecek bakım ürünlerini OGGUSTO okuyucuları için inceledik...

 • 1/10
  Lancaster Sun Beauty Tan Deepener

  Lancaster Sun Beauty Tan Deepener, hafif renkli vücut jeli derin bir bronzluk elde etmenizi sağlarken cildinize anında ışıltı verir.  Yeni özel Infrared Teknolojisi, UVB & UVA filtrelerinin ötesine geçmiştir, cildin sıkılık ve elastikiyet kaybından sorumlu olan Infrared ışınlarından cildi korur.

 • 2/10
  Sisley Super Huile Solaire Corps SPF 6

  Düşük düzeyde koruma sağlayan bu ipeksi yapıdaki transparan yağ önceden bronzlaşmış ciltler için idealdir. Mükemmel ve sağlıklı bronzluk sağlar. Cildin doğal korunma sisteminin güçlenmesine yardımcı olarak cildin koruyucu tabakasını destekler. Güneşin cilt üzerindeki negatif etkileri olan nemsizlik, ince çizgi, kırışıklık ve elastikiyet kayıplarının önlenmesine ve onarılmasına yardımcı olur.

 • 3/10
  Guerlain Terracotta17 Huile Sous Le Vent

  Guerlain Terracotta 17 Huile Sous Le Vent, nemlendirici; anında kaybolan yapisi ile yeni jenerasyon hafif kuru yağ formülü ile tüm vücut için uygundur. Cildin nem oranını %18 arttırır; içeriğinde bronzluğu uzatan complex vardır; efsane Terracotta kokusuna sahiptir; saça, vücuda ve yüze uygulanabilir.

 • 4/10
  Burberry 'Fresh Glow' Luminous Golden Fluid Base

  Hafif ışıltılı likit baz teninizin rengini aydınlatarak Burberry tarzı doğal cilt görünümü sağlar. Ciltte yarattığı ayna etkisi ile ışıltı vermeden, taze bir parlaklık için küçük kusurları gölgelemeye yardımcı olur. %55’i su olan baz ciltte kolayca kayar ve anında nemlendirir.

 • 5/10
  Kerastase Micro-Voile Protecteur

  Kerastase’ın bakım serisinin koruyucu üyesi olan Micro-Voile Protecteur, içindeki UV filtresi sayesinde UV ışınlarının saçta sebep olduğu etkilere karşı koruma sağlar. İçerisindeki özel yağlar sayesinde elektriklenmeyi önler. Yapılandırıcı polimerler sayesinde saçlarınıza ipeksi bir görünüm kazandırarak şekillendirmeyi de kolaylaştırır.

 • 6/10
  Kiehl’s Butterstick Lip Treatment SPF 25

  Hindistan cevizi yağı ve limon yağı içeren bu dudak koruyucusunun dört renginden birini seçebilirsiniz. Besleyici yağlı içeriği sayesinde dudakları pürüzsüzleştirerek ipeksi bir görünüş sağlar.

 • 7/10
  Biotherm Creme Nacree

  Vücudunuzun bronz rengini en güzel şekilde muhafaza etmesini sağlayan Creme Nacree, yoğun nemlendirme özelliği ile kaybettiğiniz suyu size geri kazandırır. Cildinizde inci ışıltısı bırakır. Hassas ciltler için de uygun olan kremi güneş banyonuzdan sonra vücudunuza bol miktarda sürerek kullanabilirsiniz.

 • 8/10
  Clarins Sun Wrinkle Control For Face SPF 15

  Orta seviyede koruyuculuk sağlayan Sun Wrinkle Control aslında sadece yaz aylarında değil yılın her günü kullanılması gereken bir ürün olarak nitelendiriliyor. Her türlü cilt tipine sahip insanın rahatça kullanabilen krem, aynı zamanda kırışıklıklara karşı savaşan bir cilt bakım kremi olarak da kullanılıyor.

 • 9/10
  Murad Hydrating Toner

  Zararlı kimyasallar içermeyen formülü ile cildi rahatlatan tonik, cildin pH seviyesini yaz sıcaklarında dengeler ve gün boyu ferahlık sağlar. Bir sonraki bakım ürünü için yüzünüzü hazır hale getiren Hydrating Toner yaz akşamlarında kurtarıcınız olmaya aday.

 • 10/10
  Nuxe Spray Lacte SPF 20

  Zararlı kimyasal içermeyen formülü ile cildi rahatlatan tonik, cildin pH seviyesini yaz sıcaklarında dengeler ve gün boyu ferahlık sağlar. Bir sonraki bakım ürünü için yüzünüzü hazır hale getiren Hydrating Toner yaz akşamlarında kurtarıcınız olmaya aday.