• Arama

Ruhunuzu Dinlendiren 10 Destinasyon

Misafirlerini çağdaş yaşamın keşmekeşinden arındıran huzur dolu otelleri mercek altına aldık.

 • 1/10
  Keemala, Phuket, Tayland

  Deniz ve yağmur ormanı sınırındaki otel “havuzlu villa diyarı” olarak anılıyor. Misafirler ağaç evleri, kozalak veya çadır odaları arasında seçim yapmakta zorlanabilir. Her türlü konforun sağlandığı otelin spa ve plajında vakit geçirerek dinlenmek mümkün.

 • 2/10
  Travaasa, Austin, Texas

  Şehir merkezinden sadece 20 dakika mesafede bulunan otel 70 odası, özel terasları ve doğa içindeki aktiviteleri ile öne çıkıyor. Ev yemeklerinin sunulduğu restoranında sadece organik ürünler kullanıldığı da unutulmamalı.

 • 3/10
  El Otro Lado, Portobelo, Panama

  Ulusal Parka komşu olan otel sadece 4 misafir evi ile en huzurlu ortamı sunabiliyor. Yağmur ormanı, Portobelo plajı ve sanat eserleri ile öne çıkarken, nehir ve deniz tekne turları ve çevredeki tarihi kalıntılara ziyaretlerde tercih edilen aktiviteler arasında.

 • 4/10
  Sparrows Lodge, Palm Springs, Kaliforniya

  Çocuk kamplarından ilham alınarak yaratılan otel, ormanlık bölgede vintage lüks deneyimi sunuyor. Bisiklet gezintileri, ahşap tenis raketleri, kamp ateşlerini ve havuzu ile çekimlerden yorulan yıldızların da arınmak için tercih etmeleri ile tanınıyor.

 • 5/10
  Eremito Hotelito De Alma, Terni, İtalya

  Umbria ormanlarındaki manastır sakinliği sunan otel, ruhun arınmasına odaklanmış. Güneş enerjisi ve mum ışığı ile aydınlatması,  orta çağ tarifleri ile yapılan yemekleri, müthiş doğası ile Roma’dan iki saat mesafedeki otel misafirlerini birkaç yüzyıl geriye götürebilir.

 • 6/10
  Txai Resort, İtacare, Brezilya

  Beyaz kum plajı ve sakinliği ile tanınan Bahia kıyısındaki otel, eko-lüks felsefesi ile tercih edilebilir. Hindistan cevizi ağaçları, sörf olanakları, panoramik manzarası ve doğa sporları ile sevilen resort’un gün batımı da nefes kesici olabilir.

 • 7/10
  Chable Resort & Spa, Chocola; Meksika

  Yucatán ormanı, Maya kalıntıları gezileri, spa ve yoga merkezi ile gerçek wellness resort’u olan otelin şifalı suları olan doğal yüzme havuzlarında da vakit geçirmek mümkün. 40 odası ve 3 restoranı ile kişiye özel servis sunulduğu da unutulmamalı.

 • 8/10
  Areias Do Seixo Charm Hotel, Mezilhoeira Grande, Portekiz

  Yalın hatlı mimarisi, doğal malzemeler kullanılan 13 odası, her gece düzenlenen plaj ateşi etkinliği ve çatısını kaplayan botanik bahçesi ile farklı deneyimler sunan otel, Lizbon’un kuzeyinde bulunuyor. Okyanus manzarası ve doğal ortamında dinlenmek için ideal bir lokasyon olabilir.

 • 9/10
  Ma’in Hot Springs, Madaba, Ürdün

  Deniz seviyesinin altında bulunan otel, tuzlu şelaleleri ve spa’sında kullanılan Ölü Deniz çamurları ile öne çıkıyor. Yerel mimarisi, tarifi zor manzarası, termal havuzları ile Amman’dan sadece bir saat mesafedeki otel, tecrübe edilmesi gerekenler arasında sayılıyor.

 • 10/10
  Papaya Playa Project; Tulum, Meksika

  Plaj kenarındaki 99 cabanası ile plaj komününü andıran otelin kalbi dev çadırı andıran merkezinde atıyor. Ruhu arındırmaya adanmış “proje”de her sabah yoga derslerine ve deniz aktiviteleri katılmak mümkün. Her dolunayda düzenlenen ve sabaha kadar süren partileri ise oldukça coşkulu olabilir.