• Arama

29 Ekim Tatili İçin En Güzel Rotalar

29 Ekim tatilini değerlendirmek isteyenler için ideal tur önerilerini bir araya getirdik.

 • 1/6
  Colmar-Strasbourg-Baden Baden Turu

  Basel’den başlayan bu rota, 2013 yılında Fransa’nın en gözde köyü seçilen Eguisheim Köyü’nü ziyaret etmenize olanak tanıyor. Ünlü çeşmeleri, daracık sokakları ve ilginç evleri ile kendinizi tam bir Orta Çağ atmosferinde bulabileceğiniz destinasyon, fotoğraf çekme tutkunları için de ideal. Kaysberg, Riquewhir gibi bağları ile ünlü yerlerin yanı sıra Strasburg’un tarihi ve kültürel zenginlikleri ile de tanışabileceğiniz rota, Dostoyevski’nin Kumarbaz romanına konu olan Baden Baden’in keşfi ile son buluyor.

  23-27 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek turun detayları için tıklayın.

 • 2/6
  Paris Şehir Turu

  Romantizmin şehri Paris’in Rivoli Caddesi, Vendome Meydanı, Notre Dame Kilisesi, Quartier Latin Semti, Saint Germain Semti, Eiffel Kulesi, Zafer Anıtı, Opera Binası, Louvre Müzesi, Pantheon, Orsay Müzesi, Concorde Meydanı, Champs Elysees, Trocadero Meydanı gibi ikonik yerlerini keşfetmek için ideal bir seyahat.

  26 Ekim ve 29 Ekim tarihlerinde düzenlenecek turların detayları için tıklayın.

 • 3/6
  Viyana Şehir Turu

  Alp Dağları arasında kalmış Avusturya‘nın başkenti Viyana‘da sanata, mimariye, şinitzele, valse ve müziğe doyamayacaksınız. Viyana’nın 20 km dışında yer alan Avrupa‘nın en büyük yeraltı gölü Seegrotte’yi ve tarihin seyrini değiştirip bir imparatorluğun sonunun başlangıcı olarak kabul edilen faciası ile meşhur Mayerling kasabasını da ziyaret edebilir; rotanızı Grinzing’a çevirerek otantik bir tavernada bütün olarak pane edilmiş enfes şinitzelleri tatma, akordeon ve keman eşliğinde Viyana şarkılarını, yerel şaraplarını, saf elma yada üzüm sularını keşfetme imkanı yakalayabilirsiniz.

  26 Ekim ve 29 Ekim tarihlerinde düzenlenecek turların detayları için tıklayın.

 • 4/6
  Salzburg-Bled Gölü-Ljubljana Turu

  Salzach Nehri'nin ikiye böldüğü, arnavut kaldırımları, dar sokakları, Mozart’ın evi, seçkin meydanları ve göz alıcı mimarisi ile Salzburg harikulade bir şehir. Eski bir buzul gölü olan Bled ise Avrupa jet sosyetesinin ve turistlerin uğrak noktalarından biri. Avrupa’nın en yeşil ikinci ülkesi olan Slovenya’nın ejderha efsanesi ile ünlü başkenti Ljubljana’nın büyülü atmosferini solumaksa harikulade bir deneyim olacak.

  26 Ekim ve 29 Ekim tarihlerinde düzenlenecek turların detayları için tıklayın.

 • 5/6
  Barcelona Şehir Turu

  29 Ekim tatilinde İspanya‘nın Katalan bölgesinde bulunan Barcelona’da sanata, mimariye, kültüre, eğlence ve alışverişe doyamayacağınız bir deneyim… Bu seyahatinizde Park Güell'e gidebilir, bitmeyen kilise olarak da bilinen La Sagrada Familia'yı gezebilir veya Barcelona'nın sahil bölgesi olan Barceloneta'yı keşfedebilirsiniz. Barcelona’ya 1,5 saat mesafede bulunan Figueras kentinde yeralan müzede Salvador Dali’nin dehasına hayran kalabilir; ünlü markaların indirimli satış mağazalarının bulunduğu La Roca'da alışveriş yapabilir; İspanya’nın en otantik ve heyecanlı deneyimi flamenkoyu yaşayabilirsiniz.

  26 Ekim ve 29 Ekim tarihlerinde düzenlenecek turların detayları için tıklayın.

 • 6/6
  Venedik-Floransa-Roma Turu

  Sadece Dükler’in, Kazanova’nın, Bellini’nin değil aynı zamanda kanalların, gondolların, adaların, ve köprülerin şehri Venedik; Michelangelo, Da Vinci gibi isimlerle yeni bir devir başlatan, Rönesans‘ın başkenti Floransa; İtalyan Rönesansı’nın doğduğu yer, sanatın, edebiyatın ve şarabın merkezi Toskana Bölgesi ile etrafınızda 360 derece döndüğünüzde 3000 yıllık tarihi film şeridi gibi görebileceğiniz Roma en ünlü ve zengin bölgeleri ile keşfedilmeyi bekliyor. Bu tatil sizin için iyi bir fırsat olabilir.

  24 Ekim ve 29 Ekim tarihlerinde düzenlenecek turların detayları için tıklayın.