• Arama

2018 Emmy Ödülleri’nin En İyi Saç ve Makyajları

2018 Emmy Ödülleri kırmızı halısı, yine birbirinden güzel görünümlere sahne oldu. Son zamanların en büyük trendi doğallık, bu geceye de damga vurdu. Kırmızı halıda boy gösteren ünlü yıldızlar, gerek açık bıraktıkları saçları gerekse ¨yok gibi¨ makyajlarıyla doğal güzelliklerini ön plana çıkardı. 

 • 1/9
  Jessica Biel

  Jessica Biel, 2018 Emmy Ödülleri için oldukça romantik bir görüntü tercih etmiş. Saçlarını çok hafif bir dalga vererek açık bırakmayı tercih eden Biel, oldukça doğal bir görünüme sahip olmuş. Makyajında ise son zamanların trendi, ¨yok gibi makyaj¨ akımına uyan ünlü yıldız, çok hafif kırmızılık verdiği dudaklarıyla muhteşem bir görüntü elde etmiş.

 • 2/9
  Vanessa Kirby

  2 sezon boyunca The Crown dizisinde Prenses Margaret rolüne hayat veren Vanessa Kirby, saçlarını açık bırakanlardan. Duru güzelliğini ise modern ve şık bir cateye göz makyajıyla tamamlamış.

 • 3/9
  Emilia Clarke

  Emilia Clarke, son dönemin en trend saçlarından modellerin biri olan tamamen yapışık, ıslak bir görünüme sahip topuzu tercih etmiş.  Bu güzel görüntüsünü ise oldukça natürel bir makyajla tamamlamış. 

 • 4/9
  Evan Rachel Wood

  Westworld’ün yıldızı Evan Rachel Wood da tercihini topuzdan yana kullananlardan. Önlerden perçemler bırakarak biraz daha dağınık sayılabilen topuzunu ise çiçeklerle süslemiş. Buğulu bir göz makyajıyla görünümünü tamamlayan Wood, kırmızı dut rengindeki rujuyla oldukça cool bir görünüme sahip.

 • 5/9
  Sandra Oh

  Drama dalında en iyi kadın oyuncu adayı olan Sandra Oh, kıvırcık hacimli saçları ve sıcak tonlu monokrom makyajıyla kırmızı saten elbisesini tamamlamış.

 • 6/9
  Rachel Brosnahan

  Komedi dalında en iyi kadın oyuncu ödülünü kazanan Rachel Brosnahan, sıkı topuzu ve yok denecek kadar az makyajıyla adeta kusursuz görünüyordu. Makyajında neredeyse belirgin olan tek şey, portakal kırmızısı rujuydu.

 • 7/9
  Scarlett Johansson

  Scarlett Johansson, sarı renkli simli farıyla adeta yaz duygusu yaşattı. Ağırlıklı olarak gold tonlarında tercih ettiği makyajında, rujunu da nude tonlarda tercih eden Johansson, saçlarını yana ayırarak açık kullanmayı tercih etmiş.

 • 8/9
  Mandy Moore

  Daha çok sıcak tonların tercih edildiği Emmy Ödülleri kırmızı halısında, Mandy Moore, turuncu ve burgonya rengi bir smokey eye göz makyajıyla karşımıza çıktı. Adeta banyo sonrası kendiliğinden kurumuş görünümü verdiği saçlarıyla oldukça doğal bir görüntü elde etmiş.

 • 9/9
  Thandie Newton

  Drama dalında en iyi yardımcı kadın oyuncu ödülünü kazanan Thandie Newton, oldukça klasik bir güzellik ikilisini uygulamış: Ensede toplanmış topuz ve görkemli kirpikler. Makyajında çoğu yıldız gibi natürelliği tercih eden Newton, gözlerini ön plana çıkarmayı tercih etmiş.