• Arama

Kış Gelinlerine En Çok Yakışacak Parfümler

Hayatınızın en anlamlı gününde süreceğiniz parfüm, o geceye özel olmalı. Güzelliğiniz kadar kokunuzla da herkesin aklında kalmanızı sağlayacak parfümleri sizin için derledik. Kış gelinlerine en çok yakışacak parfümlere, düğünden önce mutlaka göz atın. 

 • 1/8
  Chloe Nomade

  Chloe’nin parfümlerindeki sakin ve doğal bitiş Nomade ile yerini daha maceracı bir kokuya bırakıyor. İçeriğindeki frezya, mirabelle eriği ve meşe likeni sayesinde parfüm, klasikleşmiş floral kokulardan oldukça uzak. Gizemli bir hava yaratmak isteyenler için ideal.

 • 2/8
  Valentino Donna

  Bulgar gülü ve bergamot notalarının vanilya, deri ve silhat ile harmanlanmasından oluşan Valentino Donna, ardınızda iz bırakan kokulardan. Farklı bir karaktere sahip olan parfüm, kendinden emin kadınları temsil ediyor.

 • 3/8
  Chanel Chance Eau Tendre

  Teninize sıktığınız andan itibaren hayatınızda yepyeni bir sayfa açtığınızı hissettirecek olan Chanel Chance çiçek, baharat ve turunçgillerin birleşiminden oluşuyor. O özel gecede yıldız gibi parlamanızı sağlayacak.

 • 4/8
  Versace Bright Crystal


  Kristalin göz alıcı ışıltısını teninizde hissetmek istiyorsanız, tercihiniz Versace Bright Crystal olmalı. Taze ve çiçeksi notalar içeren parfümün büyüleyici kokusuyla, kendinizi mükemmel hissedeceksiniz.

 • 5/8
  Dolce&Gabbana Velvet Incenso

  İçeriğinde karabiber, reçine, laden ve amber bulunduran Dolce&Gabbana Velvet Incenso, odunsu kokuları seven kadınların favorisi olacak. İmza niteliğindeki parfüm klasiğin asaletini taşıyor.

 • 6/8
  Jo Malone London Mimosa & Cardamom

  Taze kalülenin baharatlı notası, mimozanın tatlı aromasıyla birleşiyor ve ortaya eşsiz Jo Malone London Mimosa & Cardamom çıkıyor. Oryantal kokular sevenler için harika bir seçenek!

   

 • 7/8
  Tiffany & Co. Tiffany

   

  Hayatının her alanında lüksten vazgeçmeyen kadınlar için yaratılmış Tiffany & Co. Eau de Parfum Intense, üst notasında mandalina, bergamot, limon orta notasında kuş üzümü, şeftali, gül alt notasında ise paçuli ve misk bulunduruyor. Floral bir koku olan parfüm, dinamik bir kimliğe sahip.

 • 8/8
  Miss Dior

  Dior ailesinin en romantik üyesi olan Miss Dior Eau de Parfum limon, mandalina ve pembe biber ile açılıyor. Kalp notasında birbirinden farklı gül notaları olan parfüm, adeta güllerin hakimiyeti altında. Paçuliyle kapanışını yapan Miss Dior, romantik bir koku deneyemi sunuyor.