• Arama

2018 2019 Sonbahar Kış Saç Aksesuarı Trendleri

2018-2019 Sonbahar/Kış podyumlarını süsleyen aksesuarlardan en trend olanlarını listeledik. Kendi tarzınıza uygun olanları seçin!

 • 1/7
  Monogram

  Bu sezon saçlarınızı monogramlı tokalarla süslemeye hazır olun! İlk kez MaxMara defilesinde gördüğümüz, tamamı taştan oluşan M harfli toka, tüm markalara da ilham kaynağı oldu. Özellikle saçınızı yarım topladığınız zamanlarda bu tokalardan takabilirsiniz. Minimal şıklık isteyenler için ideal.

 • 2/7
  Büyük Kelebek Toka

  90’lara damgasını vuran büyük kelebek tokalarından eminiz ki hepiniz kullanmışsınızdır. Alexander Wang defilesiyle hayatımıza tekrar giren bu tokalardan, yeni sezonda en az bir tane edinmeyi ihmal etmeyin. Günlük stilinizin vazgeçilmezi olacak.

 • 3/7
  Deri Saç Bandı


  80’lerin en trend saç aksesuarlarından deri bantlar, Tom Ford defilesinde karşımıza çıktı. Podyumda toplu saçların üzerine takılan bu bantlar kalın bırakılarak kullanıldı; ancak açık saça ince bantın da çok yakıştığını söyleyebiliriz.

 • 4/7
  Kurdele

  Romantik ve feminen kadınlar için tokaların yerini alacak kurdeleler, Simone Rocha ve Dior defileleriyle gündemimize oturmuş durumda. Özellikle örgü ve at kuyruğuna çok yakışan bu aksesuardan birkaç renk edinmenizde fayda var.

 • 5/7
  Taşlı Tel Toka

  Tel tokaların en şık halini Zadig&Voltaire defilesinde gördük. Bu taşlı tel tokaları kullanmanın en güzel yolu ise, ortadan ayrılmış saçların yanlarına iliştirmek. İster tek taraflı ister iki taraflı takabilirsiniz.

 • 6/7
  Tül

  1920’lerde aristokrat kesimdeki kadınların saçlarını süsleyen tüller, geri döndü. Erdem defilesindeki puantiyeli tüller, mankenlerin yalnızca saçlarını değil yüzlerini de kaplayarak şovun ilgi odağı oldu. Bu tarz size abartılı geldiyse tülü sadece saçınıza takabilirsiniz. Topuzunuzun üzerinde çok hoş duracağı garanti.

 • 7/7
  Şapka

  Gördüğünüz anda aklınıza 60’ların sofistike kadınlarını getiren şapkalardan kullanmaya ne dersiniz? Dior defilesindeki bu kadife şapkalar, hem sizi tarz bir görünüme ulaştıracak hem de soğuk günlerde koruyucunuz olacak!