• Arama

Sonbaharda Sağlıklı Saçlar İçin 6 Özel Bakım

Saçlarımız bakımlı olmadığı sürece, ne mükemmel bir makyaj ne de kusursuz bir cilt görüntümüzü tamamlayabilir.  Özellikle yaz mevsiminin ardından güneş, klor, tuzlu su ve klima gibi etkenler, saçlarımızın daha mat, kuru, yıpranmış ve bakımsız görünmesine neden olur. Sezonun en gözde ürünleriyle saçlarınızın tüm ihtiyaçlarını karşılayabilir; her koşulda sağlıklı, bakımlı ve güzel görünen saçlara, en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. 

 • 1/6
  Yıpranan Saç Uçlarını Kestirmeden Onarmak İçin;

  Kerastase Extentioniste serisinde yer alan saç banyosu, bakım kremi, maskesi ve serumu içerdikleri amino asitlerle hem saç telinin hem de kafa derisinin daha sağlıklı bir hale gelmesini ve böylece saçların daha kısa sürede, sağlıklı bir şekilde uzamasını hedefliyor. Kullanıcılarından yüksek puanlar alan serinin en büyük özelliği, saçlardaki kırılmaları %99’a, saç uçlarındaki ayrılmalarıysa %78’e varan oranda azaltarak daha hızlı uzamasına olanak sağlaması.

 • 2/6
  Saçlara Etkili ve Hızlı Bir Nem Terapisi İçin;

  Moroccon Oil Masque argan yağı ve antioksidanlarla zengin formülüyle, saça yoğun bir nem sağlarken saç dokusunu ve yapısını onararak elastikiyetini geri kazandırıyor. Minik bir tüyo; bu tarz bir maskeyi sürüp saçlarınızı havlu ile sardıktan sonra fön makinesi ile bir süre ısıtarak ürünün saçınıza daha etkili şekilde nüfuz etmesini sağlayabilirsiniz.   

 • 3/6
  Kabaran ve Elektriklenen Saçları Yatıştırmak İçin;

  Saçlardaki elektriklenme ve kabarmayı %92’ye varan oranda azaltmaya yardımcı Living Proof Instant De-frizzer kuru saça uygulanıyor ve saçlarınızı anında daha yumuşak, pürüzsüz ve ışıltılı bir hale getiriyor. Saçlarınızda yazın başından daha yoğun bir elektriklenme ve kabarma gözlemliyorsanız mutlaka deneyin.  

 • 4/6
  Saç Rengindeki Solmaları Engellemek İçin;

  Tatilinizde uzatmaları oynadığınız dönemde veya saç renginizi yeniledikten sonra daha uzun süre muhafaza etmek istediğinizde kullanmak isteyeceğiniz Kiehl's Color-Protect Shine Infusing Hair Oil Treatment, özellikle klor, tuzlu su ve güneşin etkisiyle rengini kaybederek matlaşan saçları, koruma altına almak için formüle edilmiş bir ürün. 

 • 5/6
  Saçlardaki Deniz Etkisini Sonbaharda da Devam Ettirmek İçin;

  Bumble and Bumble Surf Spray, içerdiği tuzlu mineral kompleks sayesinde  saçların yazın sahip olduğu hacimli ve dolgun görünümü sonbaharda da devam ettirmesine olanak sağlarken, mango ve hindistan cevizi özleri ile saça bakım yapmaya yardımcı oluyor. 

 • 6/6
  Saçınızın Tam Olarak Neye İhtiyacı Olduğunu Öğrenmek İçin;

  Eğer saçınızın ihtiyacından emin değilseniz ve işin uzmanına başvurmak isterseniz Makas Salonları yeni uygulamaları Hair Mask Bar ile saçınızın tam olarak neye ihtiyacı olduğunu belirleyerek, taptaze içeriklerle saçınıza/sorununuza özel sonuç odaklı maskeler hazırlıyor. Avakado, çilek, hindistan cevizi, bal, lavanta yağı, yoğurt, limon ve argan yağı gibi besleyici içerikler, uzman ellerde; nemlendiren, besleyen, güçlendiren, gençleştiren ve hacim kazandıran farklı maske alternatiflerine dönüşüyor.