• Arama

Mücevher Peşinde Dünyanın Işıltılı Destinasyonları

Kişiye özel seyahat tasarımı konusunda uzman olan Jules Verne Travel & Event’in kurucusu ve CEO’su Ayşe Yağcı ile Türkiye’nin ilk ve tek lüks sitesi OGGUSTO’nun kurucusu ve mücevher yazarı Özlem Güsar, cemiyet hayatının çok özel isimlerini “Mücevher Peşinde Dünyanın Işıltılı Destinasyonları” konulu bir davette ağırladılar. 

jules verne oggusto

Özlem Güsar & Ayşe Yağcı

Raffles İstanbul’da gerçekleşen davete katılan konuklar; Özlem Güsar’dan dünya mücevherinde farklı bir yere sahip ülkeleri ve özgün tasarımlarına ait bilgileri dinledi. Deneyim üzerine çok özel seyahatlar tasarlayan Jules Verne Travel & Event’in CEO’su Ayşe Yağcı da konukları bu sohbette; Japonya Ryokon’larından Amazon ormanlarının derinliklerine; Fransa’da nehir gezilerinden, Hindistan’ın lüks çadırlarına kadar hayalleri süsleyen yolculuklarla buluşturdu. 

jules verne oggusto

Türkiye’nin ilk ve tek lüks web sitesi OGGUSTO’nun kurucusu Özlem Güsar: 

“Lüks müşteri için artık nereye değil ne için, ne zaman değil nasıl seyahat ettiğiniz çok önemli. Jules Verne Travel, kişiye özel butik seyahatler konusunda uzman bir şirket ve birlikte mücevher dünyasının efsanevi markalarını ve onlara ev sahipliği yapan şehirleri konuşmak gerçekten paha biçilemez bir keyif oldu” dedi. 

jules verne Oggusto

Jules Verne Travel & Event’in Kurucusu ve CEO’su Ayşe Yağcı: 

“Kişiye özel seyahat tasarımı eski deyimle terzi usulu oluyor. Aynı kişinin farklı amaçla yaptığı seyahatlerdeki istekleri değişiyor. Bunu iyi anlamak gerekiyor. Amacımız, dünyanın her noktasında heyecan dolu deneyimler yaşatmak” diyerek Raffles İstanbul’da gerçekleşen bu buluşmanın tüm konuklara yeni seyahat hayalleri kurdurduğunu belirtti.